Хмельницькі поліцейські врятували від голодної смерті собаку на Харківщині

Хмельницькі поліцейські врятували від голодної смерті собаку на Харківщині

Хмельницькі поліцейські врятували від голодної смерті собаку на Харківщині
. Фото: Поліція Хмельницької області

Хмельницькі поліцейські під час ротації привезли з Харківщини врятованого від голодної смерті дворового собаку, якого виходжували чотири місяці.

Про це повідомляє поліція Хмельницької області.

За словами правоохоронців, бійці зведеного загону поліції Хмельницької області упродовж чотирьох місяців на Харківщині надавали допомогу місцевим правоохоронцям по відновленню безпеки та наведенню правопорядку на звільнених від ворога територіях. Вони патрулювали вулиці населених пунктів, запобігали мародерству, несли службу на блокпостах.

Хмельницькі поліцейські під час несення служби на Харківщині врятували від голоду собаку на прізвисько "Рудий"
Хмельницькі поліцейські під час несення служби на Харківщині врятували від голоду собаку на прізвисько "Рудий". Фото: Поліція Хмельницької області

На одному з таких блокпостів до працівників поліції прибився змучений і страшенно наляканий постійними обстрілами та вибухами пес, якого одразу ж нарекли Рудим. Усі чотири місяці чотирилапий на добровольчих засадах сумлінно ніс службу разом з нашими правоохоронцями, а вони всіляко дбали про нього.

"Найбільше долею собаки перейнявся підполковник поліції Андрій Дуранков, який ніс службу у зведеному загоні поліції на Харківщині з перших днів деокупації її територій. Він постійно опікувався Рудим, а той віддячував, як умів, своєю собачою відданістю. Через деякий час блокпост, на якому чергували хмельницькі поліцейські, зняли, а їх самих передислокували. Рудого у той момент не було – він прогулювався десь околицями. Коли ж повернувся до опустілого укріплення, то три доби непорушно продовжував чекати своїх побратимів на старому місці, бо відчував, що за ним повернуться.

Підполковник поліції Андрій Дуранков звик до чотирилапого друга і привіз його з Харківщини до свого дому
Підполковник поліції Андрій Дуранков звик до чотирилапого друга і привіз його з Харківщини до свого дому. Фото: Поліція Хмельницької області

Увесь цей час і підполковника поліції не полишала думка про чотирилапого товариша, до якого за цей час уже прикипів душею. При першій же нагоді він стрибнув у автомобіль і поїхав за Рудим. З тієї миті вони були постійно разом. І разом повернулися з ротації додому на Хмельниччину", — йдеться у повідомлені.

Родина правоохоронця уже з нетерпінням чекає пухнасте поповнення сім`ї.

Читайте також

  • У Хмельницькому живе пес, який пересувається на інвалідному візочку

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок