Наслідки влучання ракет по Хмельниччині

Наслідки влучання ракет по Хмельниччині

Ексклюзивно
Наслідки влучання ракет по Хмельниччині
. Фото: Суспільне Хмельницький

Вісім цивільних осіб було поранено внаслідок влучання двох ракет в обласному центрі. Наймолодшій постраждалій 19 років, ще одна 22 річна дівчина у важкому стані, розповів у своєму телеграм каналі начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

Наслідки прильотів – бачили кореспонденти Суспільного.

"Коли перший вибух прогримів, я вискочив на вулицю. Дивлюся, в мою сторону летить ракета крилата, в мою сторону летить, і тільки раз, і клюнула. Гриб великий, вибух, вибухова хвиля, чув, як скло посипалося", — розповідає очевидець Олексій.

Так розповідає про влучання двох ракет очевидець Олексій, який в той час був неподалік від місця події. На момент прильотів, жительки пошкодженого будинку Олександри, не було вдома, каже жінка. Була за десять кілометрів від міста.

Внаслідок ракетних ударів у багатоповерхівках повилітали вікна. 31 грудня 2022 рік
Внаслідок ракетних ударів у багатоповерхівках повилітали вікна. 31 грудня 2022 рік. Фото: Суспільне Хмельницький

"Була якраз на вулиці, почула вибух, і одразу телефонувала, бо в 62 квартирі якраз свекор живе. Вони сказали, що прилетіло, сидять в укритті. Дочекалися кінця повітряної тривоги, поїхали дивитися що з квартирами. У свекрів мінус вікно, в бабусі мінус вікно. Нам пощастило ми живемо в крайньому під’їзді й в нас дев’ятий поверх все ціле, кицьки в шафі, дітей слава Богу не було вдома", — розповідає Олександра.

"Я відпочивав, а онука була між стінами в коридорі, я вскочив на неї. Та й все, і скло посилалося. Балкон з тієї сторони, де АТБ пішов і вікно пішло. Бог дав здоров’я, позбирали потихенько прийшла допомога, позабивали, та й все", — розповідає Валерій.

За словами голови Хмельницької ОВА Сергія Гамалія, влучання сьогодні відбулися у військовий об'єкт, що розташований в обласному центрі. Вибуховою хвилею було пошкоджено також комерційний об’єкт, що знаходився поруч, каже заступник регіонального директора магазину, Микита Мокєєв.

Внаслідок ракетного удару в Хмельницькому пошкоджено комерційний об'єкт. 31 грудня 2022 рік
Внаслідок ракетного удару в Хмельницькому пошкоджено комерційний об'єкт. 31 грудня 2022 рік. Фото: Суспільне Хмельницький

"По торговельній залі є деякі ушкодження, по стелі, освітленню, в магазині перебувало 16 працівників торговельної мережі, всі неушкоджені, всі цілі. Були терміново евакуйовані з магазину разом з покупцями, які знаходилися в магазині. На далі виїхав наряд поліції, всі ушкоджені фіксуються", — розповідає Микита Мокєєв.

Одразу після закінчення тривоги в місті проводяться обстеження та ремонтні роботи, розповідає заступник Хмельницького міського голови Василь Новачок.

"Комунальний фронт 31 грудня працює на повну програму. Шість автовишок допомагає людям, щоб усунути пробоїни у квартирах. Тобто, є плівка поліетиленова і цією плівкою закривають вікна у квартирах. Зараз наше міськсвітло обстежує опори пошкоджені, суттєво порвані їхні мережі. Але те будуть ремонтувати вже завтра, першого січня. Є пошкодження і дорожнього покриття, в понад десяти будинках більше ніж 100 зруйнованих вікон", — розповідає Василь Новачок.

За інформацією Сергія Гамалія, внаслідок обстрілу частина Хмельницького залишилася знеструмленою. Також є влучання в АЗС, окрім того, пошкоджено вісім транспортних засобів та 13 навколишніх житлових будинків. Загалом, внаслідок влучання, було госпіталізовано вісім цивільних осіб, наймолодшій постраждалій 19 років, ще одна 22 річна дівчина у важкому стані. Про це Сергій Гамалій повідомив у своєму телеграм каналі.

Що відомо

  • Ракетні удари по Хмельниччині. Що відомо
  • "Прильоти" на Хмельниччині: є поранені

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок