У Хмельницькому попрощались з воїнами Олексієм Сорвіловим та Олександром Комарніцьким

У Хмельницькому попрощались з воїнами Олексієм Сорвіловим та Олександром Комарніцьким

У Хмельницькому попрощались з воїнами Олексієм Сорвіловим та Олександром Комарніцьким
. Фото: Суспільне Хмельницький

У Хмельницькому попрощалися з двома воїнами – тридцятип’ятирічним Олексієм Сорвіловим і тридцятисемирічним Олександром Комарніцьким. Загинули герої на Херсонському напрямку з різницею в один день. У обох залишилися дружини й діти.

Олексій Сорвілов загинув 25 жовтня на Херсонському напрямку, розповів його бойовий побратим з позивним "Балу". Військовий про свого товариша, говорить так: "Я Льошу знаю дуже давно, знав, і знаю. Він у будь-якому разі лишиться в моєму серці. Такого, як він, забути неможливо".

Чоловік додав, на фронт Олексій пішов добровольцем: "У 2014 році ми з ним перетинались. І у 2015 році також. У 2016 разом ми проходили підготовку в одному з підготовчих центрів нашої держави. Жили разом, їли разом. Це була дуже чуйна і порядна людина. І загинув він, я знаю точно, як герой".

На фото Олексій Сорвілов. З воїном попрощались 29 жовтня 2022 року у Хмельницькому.
На фото Олексій Сорвілов. З воїном попрощались 29 жовтня 2022 року у Хмельницькому. Фото: Суспільне Хмельницький

Востаннє спілкувався з Олексієм Сорвіловим його товариш – Олександр Симчишин – 19 жовтня. Того дня, воїну виповнилося 35 років.

"Я привітав його тоді з Днем народження, він відписався мені, подякував, і попросив подарунок. Написав, що в них немає світла, взагалі ніякого, взагалі ніколи. І вони заряджають телефони, інші прилади від автомобілів. Він попросив генератор. На жаль, 25 жовтня він загинув, і мені не вийшло передати цей подарунок для нього", – розповів товариш загиблого.

26 жовтня на Херсонщині загинув тридцятисемирічний Олександр Комарніцький. 26 лютого чоловік пішов добровольцем на фронт.

Його бойовий товариш пригадує, познайомився з Олександром у військкоматі. Відтоді, розповів, він став і залишиться для нього справжнім другом.

"Олександр був щирою, веселою і відвертою людиною. Він у кожній ситуації міг знайти якийсь позитив, кожного підтримати з нас, кожному щось порадити. Відкрита людина, всі з ним товаришували, бо людина – безконфліктна, яка могла просто розвеселити", – пригадує побратим загиблого Олександра Комарніцького.

На фото Олександр Комарніцький. З воїном попрощались 29 жовтня 2022 року у Хмельницькому.
На фото Олександр Комарніцький. З воїном попрощались 29 жовтня 2022 року у Хмельницькому. Фото: Суспільне Хмельницький

До служби Олександр Комарніцький працював дизайнером графічних робіт, розповіла його колега Наталя Гурницька: "Ми дуже були задоволені його роботою. Багато колег до нього зверталися. Він завжди допомагав, багато спадку залишив після себе. Ми всі його будемо пам’ятати. Дуже важко описати все, що він зробив для нашого підприємства".

Попрощатися з героями прийшли рідні, друзі, колеги й бойові побратими. В Олексія Сорвілова і в Олександра Комарніцького залишилися дружини й діти. Поховали героїв на Алеї слави в мікрорайоні Ракове.

Авторка: Ярослава Антошевська.

Читайте також

 • В бою за Україну загинув Дмитро Федорчук з Хмельниччини
 • Захищаючи Україну загинув Олександр Фешин з Хмельниччини
 • На війні загинув Максим Зеленчонок з Хмельниччини
 • Медик з Хмельниччини Олексій Кривіцький загинув на війні
 • У Хмельницькому попрощалися із воїном Рашадом Оруджевим
 • Хмельниччина на війні втратила захисника Володимира Фуріна
 • Ще п’ятьох захисників втратила на війні Хмельниччина
 • Захищаючи Україну загинув Володимир Король з Хмельниччини
 • На війні загинув Сергій Лук'янчук з Хмельниччини
 • У Хмельницькому прощалися з військовослужбовцем Анатолієм Сікорським
 • Визволяючи Україну загинув Юрій Мельник

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок