У Хмельницькому попрощалися із воїном Рашадом Оруджевим

У Хмельницькому попрощалися із воїном Рашадом Оруджевим

У Хмельницькому попрощалися із воїном Рашадом Оруджевим
. Фото: Суспільне Хмельницький

У Хмельницькому попрощалися із головним сержантом Рашадом Оруджевим. Чоловік 1989 року народження. У загиблого залишились дружина, троє дітей, брат та батьки.

Загиблий військовослужбовець Рашад Оруджев підписав контрактну службу у 2011 році. Був учасником АТО/ООС, розповідає батько загиблого Алігулу Оруджев: "Іловайськ пройшов, вони були два брати тут, на розвідці. Ну а потім він мені каже, що йому було мало, він казав, що йому треба більше страху, він дуже хотів воювати, побачити перемогу, в нього було планів багато".

Голова конгресу Азербайджанців України у Хмельницькій області Джейхун Гасимов говорить: "Рашад Оруджев загинув за Батьківщину, він не один, у нього рідний брат також військовий. І десятки азербайджанців, які являються громадянами України воюють там, на гарячих точках. І дуже багато наших земляків зараз там волонтерять. Ми захоплюємось такими героями, які захищають".

20 жовтня, у віці тридцяти трьох років Рашад Оруджев загинув в Херсонській області.

Попрощатися із Рашадом прийшли побратими, які були знайомі із загиблим п'ять місяців. Один з них розповів: "Коли ми познайомилися, був такий момент: я до нього чорний брат. Він до мене білий брат. Не образ, нічого такого не було. Він азербайджанець в крові, а я по пів крові армянин, жодного питання. Ми такі друзі там стали. Які там мовні питання. Ми ділилися всім, чим могли. Там не було такого, що приховували один від одного щось. Є пляшка води, вона розділиться на 20 осіб".

Побратим згадує історію із чотирилапим улюбленцем військових: "В нас є собака, малінуа, яка розміновує, шукає. Вона жила так: моє ліжко, собака, і він. І одного ранку, вона зжерла його рюкзак. Кажу, куплю тобі новий. Ні, каже не треба. Приніс новий, поставив. На наступну ніч вона і його зжерла. Але я йому винен цуценя від цієї собаки. Бо він казав, що в нього є собака, але така старенька. Тому він казав: як війна закінчиться, візьму цуценя. Але війна для нього вже закінчилася, але в нього діти є, і для них буде цуценя".

Поховали Рашада Оруджева на Алеї Слави, що у мікрорайоні Ракове.

Читайте також

  • Хмельниччина на війні втратила захисника Володимира Фуріна
  • Ще п’ятьох захисників втратила на війні Хмельниччина
  • Захищаючи Україну загинув Володимир Король з Хмельниччини
  • На війні загинув Сергій Лук'янчук з Хмельниччини
  • У Хмельницькому прощалися з військовослужбовцем Анатолієм Сікорським
  • Визволяючи Україну загинув Юрій Мельник

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок