Частина шкільних автобусів з Хмельниччини в ЗСУ. Чи вистачить транспорту для школярів

Частина шкільних автобусів з Хмельниччини в ЗСУ. Чи вистачить транспорту для школярів

Частина шкільних автобусів з Хмельниччини в ЗСУ. Чи вистачить транспорту для школярів
. vsim.ua

Хмельницька область забезпечена шкільними автобусами на 69%. До початку війни автопарк закладів освіти на Хмельниччині нараховував понад 460 транспортних засобів і вважався недоукомплектованим. Нині 73 шкільні автобуси з області використовуються для потреб Збройних сил України.

Про це Суспільному Хмельницький розповів заступник директора департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Мартинюк.

«До початку війни автобусний парк закладів освіти Хмельниччини нараховував понад 460 транспортних засобів. Цієї кількості не вистачало, щоб закрити всі потреби перевезення учнів. Після повномасштабного вторгнення 83 одиниці було вилучено для потреб Збройних сил України. На сьогодні десять автобусів в Старокостянтинівській громаді повернуто закладам освіти», - каже Олег Мартинюк.

На цей час, каже заступник директора департаменту, в обласному автопарку не вистачає 150 шкільних автобусів. Чиновники розглядають декілька варіантів розв'язання цієї проблеми. Один з них, каже Олег Мартинюк, - підписання прямих договорів органами місцевого самоврядування із перевізниками. Також, зі слів заступника директора департаменту, можлива й закупівля шкільних автобусів.

Читайте також

  • Хмельницькі виші розпочинають навчання. Вчитимуться за змішаною формою
  • 63% батьків обирають дистанційку. Як навчатимуть школярі Хмельниччини
  • В одній з громад Хмельниччини навчальний рік розпочнуть дистанційно

Читайте нас у Telegram Viber та Instagram

На початок