Хмельничани власними силами облаштовують парк на два гектари

Хмельничани власними силами облаштовують парк на два гектари

Хмельничани власними силами облаштовують парк на два гектари
.

Облаштовувати новий парк без залучення бюджетних коштів розпочали у Хмельницькому. Розташується він неподалік старого літовища між вулицями Щедріна та Пілотською.

Парк має пілотну назву «Новий», розповідає начальник міського управління житлово-комунального господарства Василь Новачок. Ініціаторами створення парку виступили місцеві жителі. На території майбутнього парку зараз ведуться земельні роботи.

На цій ділянці планують облаштувати стадіон. Працює четверо людей та один грейдер, каже керівник будівельної компанії Давид Арутюнян. Каже, підтримують ідею облаштування паркової зони.

Земельну ділянку загальною площею два гектари під будівництво парку виділили у жовтні минулого року. Колись це було сміттєзвалище, каже начальник міського управління житлово-комунального господарства Василь Новачок. Додає, що з приходом весни хмельничани власними силами розчистили майданчик від сміття.

«Жодних коштів з бюджету на ті роботи, які тут виконуються, не залучаються. Ллюди, коли дізналися про те, що є можливість чимось допомогти, по мірі можливостей кожен потроху допомагає. Плануємо тут засіяти травичку і розбити невеличке футбольне поле. Парк доволі таки пустий і тут потрібно, щоб були люди. Ми вважаємо, що якщо буде стадіон, тут з’являться дітки».

За словами Василя Новачка, є волонтери, готові допомогти у закупівлі саджанців для майбутнього парку. Восени сподіваємося зробити тут величезну толоку і висадити тут молоді дерева.

В майбутньому, за наявності коштів у міському бюджеті, планують облаштувати пішохідні доріжки.

На початок