Громада Хмельниччини передала мобільний ЦНАП у Бородянку на Київщині

Громада Хмельниччини передала мобільний ЦНАП у Бородянку на Київщині

Громада Хмельниччини передала мобільний ЦНАП у Бородянку на Київщині
. Соцмережі

Славутська міська тергромада Хмельниччини передала Бородянській громаді Київщини мобільний ЦНАП. Про це повідомив Славутський міський голова Василь Сидор.

Василь Сидор зазначив, що Славутська міська територіальна громада з 2017 року успішно використовувала мобільний ЦНАП для надання послуг.

"Особливо актуальним він був в час пандемії COVID-19 та війни, коли у громаді з’явилося понад три тисячі переселенців. Проте, депутати Славутської міської ради без вагань прийняли рішення передати його в користування Бородянській громаді, адже розуміють як важливо наразі допомагати один одному. Сподіваємось, мобільний ЦНАП допоможе забезпечити якомога більше жителів необхідними послугами", - зазначив Василь Сидор.

Мобільний ЦНАП передали у Бородянку на пів року.

Що відомо

  • Два місяці тому міський голова Славути прийняв пропозицію шведсько-українського проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» допомогти селищу Бородянка, яке зазнало значних руйнувань внаслідок російської агресії та забезпечити якомога більше жителів Бородянської громади необхідними послугами.
  • Рада Європи долучилась до оснащення мобільного ЦНАПу. Завдяки підтримці Програми придбали ноутбук, багатофункціональні лазерні пристрої, маршрутизатор тощо для належного обладнання ЦНАП та надання якісних послуг населенню.
  • В Україні до початку повномасштабного вторгнення працювало 30 мобільних ЦНАПів.

Читайте також

  • Шахраї від імені керівництва Хмельницької ОВА збирають кошти на ЗСУ - Гамалій
На початок