Допомога від німецьких благодійників: лікарням Хмельниччини передали дороговартісне обладнання

Допомога від німецьких благодійників: лікарням Хмельниччини передали дороговартісне обладнання

Допомога від німецьких благодійників: лікарням Хмельниччини передали дороговартісне обладнання
. Фото: Хмельницька обласна рада.

Гуманітарний вантаж для закладів охорони здоров´я Хмельниччини передали благодійники Німеччини. Допомогу складає в основному дороговартісне медичне обладнання.

Про це повідомляє пресслужба Хмельницької обласної ради.

За інформацією пресслужби, саме такого устаткування сьогодні потребують медичні заклади, де проходять лікування та реабілітацію військовослужбовці, а також внутрішньо переміщені особи.

«Серед отриманого обладнання - апарати штучної вентиляції легень, дефібрилятори, рентгенапарати, наркозно-дихальні апарати, апарати ультразвукової діагностики, електрохірургічне обладнання, оптичні перетворювачі для проведення травматологічних, урологічних та нейрохірургічних оперативних втручань, інфузійні та шприцеві насоси, обігрівачі пацієнта, анестезійний апарат, вентиляційний драгер, монітори пацієнта, всмоктувальні насоси та інше. Переконана, що дане обладнання дасть можливість надавати якісні медичні послуги для людей, які наразі цього потребують», - каже голова обласної ради Віолета Лабазюк.

За словами посадовиці, зворушливим є те, що у зборі коштів для придбання обладнання для України долучилися учні гімназії Бад-Хо́мбурга SV Kaiserin-Friedrich-Gymnasium, які інвестували 6 тисяч євро для закупівлі медичного устаткування для українських лікарень.

Отриману іноземну гуманітарну допомогу, за інформацією пресслужби Хмельницької облради, буде розподілено серед медичних закладів області – обласній лікарні, обласній дитячій лікарні, Білогірській, Віньковецькій, Волочиській, Деражнянській та Ізяславській багатопрофільним лікарням.

Читайте також

Читайте Суспільне Хмельницький у Telegram: головні новини

На початок