У Хмельницькому в бомбосховищі народився хлопчик

У Хмельницькому в бомбосховищі народився хлопчик

У Хмельницькому в бомбосховищі народився хлопчик
. Фото: Суспільне Поділля

У бомбосховищі Хмельницького обласного перинатального центру народився хлопчик. Про це Суспільному розповіла заступниця директора Хмельницької обласної лікарні з акушерсько-гінекологічної допомоги Лариса Притуляк. За її словами, під час сигналу повітряної тривоги вагітних і породіль медики спускають до приміщення тимчасового перебування, яке обладнали у підвалі пологового.

Леся Федорук до обласного перинатального центру приїхала з Віньковецького району. Жінка каже, що у них пологовий будинок закритий: "Ми мусимо бути налаштовані позитивно заради наших дітей, заради наших солдатів, які нас захищають, заради миру на Україні".

Колишній підвал обласного перинатального центру переобладнали у місце тимчасового перебування, розповідає заступниця директора обласної лікарні з акушерсько-гінекологічної допомоги Лариса Притуляк. За її словами, саме там народився хлопчик вагою 3.800.

"В столовій для персоналу ми облаштували операційну, того що все може бути, і в період сигналу тривоги, можливо, потрібно буде оперувати якусь жінку. Ми сформували маленьку філію, скажімо так, дитячої реанімації. І поруч, де раніше в нас був гардероб, на сьогодні в нас відділення реанімації і під час сигналу тривоги спускають дітей з відділення реанімації і вони там перебувають на кисневій підтримці. Всі післяпологові жінки з дітьми, всі вагітні спускаються також".

За словами Лариси Притуляк, за час війни в обласному перинатальному центрі народилося 30 немовлят.

На початок