У Хмельницькому парку відпочинку будують туалет за 350 тисяч гривень

У Хмельницькому парку відпочинку будують туалет за 350 тисяч гривень

У Хмельницькому парку відпочинку будують туалет за 350 тисяч гривень
. Фото: Суспільне

350 тисяч гривень взяли з міського бюджету на облаштування нової вбиральні у парку імені Михайла Чекмана, що в обласному центрі. Про це Суспільному розповів директор департаменту інфраструктури міста Василь Новачок. Суспільне дізнавалося у містян, чи вистачає туалетів у парку.

Олександра часто гуляє з дітьми у парку імені Михайла Чекмана. Каже, позитивно ставиться до облаштування нового туалету: "Це дуже добре, насправді, якщо є туалети. Бо дуже часто дітей відводять в кущі, і це якось не дуже гарно".

Хмельничанин Анатолій вважає, що у парку недостатня кількість туалетів: "Якщо цей ще збудують, то може вистачить".

Для облаштування нової вбиральні місце у парку знайшли швидко, каже директор комунального підприємства «Парки і сквери міста Хмельницького" Олександр Боднарчук.

"Вирішили будувати його навпроти нового дитячого майданчика. Ми бачимо, що багато відвідувачів з дітками, там велике скупчення людей. Тим паче, що це прохідна алея".

Перед будівництвом туалету, додає Олександр Боднарчук, отримали усі дозвільні документи, зважаючи на екологічну безпеку. Каже, встановлять систему біоочищення, яка не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Будівництво нової вбиральні у парку імені Михайла Чекмана запланували ще у 2020 році, розповів директор департаменту інфраструктури міста Василь Новачок. З міського бюджету взяли 350 тисяч гривень на облаштування модульної кабінки: "Буде мати проточну воду, буде мати септик, який буде відкачуватися в міру потреби, дві кабінки. Будь-які об’єкти, які ми зараз будуємо, встановлюємо, обов’язково передбачають можливість користування ними людьми з обмеженими фізичними можливостями".

Відкрити вбиральню планують до кінця цього року. Користування - безкоштовне, зазначає чиновник.

Читайте нас у Telegram

На початок