Неподалік Хмельницького буде сквер на честь загиблих на сході України воїнів

Неподалік Хмельницького буде сквер на честь загиблих на сході України воїнів

Неподалік Хмельницького буде сквер на честь загиблих на сході України воїнів
. Суспільне Поділля

Понад 230 квітів та кущів висадили жителі Олешинського старостату та волонтери, розповіла староста Валентина Базелюк. За її словами, так вони напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці готуються до відкриття каплички.

При в’їзді у село Олешин облаштовують сквер, висаджують квіти та хвойні кущі. Василь Музика разом із своїм другом Олександром приїхали із Хмельницького. Василь розповідає: "Це можливість зробити щось хороше. Наприклад, в пам’ятнику ми заклали арматуру в фундамент, робимо залізні ланцюги, які будуть огороджувати Матінку Божу. Ми висадили там разом з Валентиною Базилюк понад 200 ялинок".

Його друг Олександр додає: "Власним прикладом хочемо показати, що потрібно робити гарні справи. В нас підростають діти, і нам жити в цьому місці.Сьогодні приїхали з командою допомогти розгорнути ґрунт".

Наталя Кметь живе в Олешині. Каже, їй подобається разом із односельчанами доглядати за громадою та створювати щось нове, і це згуртовує людей.

Тетяна Гаврилюк приїхала із сусіднього села Іванківці. Жінка розповіла, що раніше тут були чагарники: "Зараз ми тут все облагородимо, щоб було гарно. Ми хочемо встановити постамент Матінки Божої, щоб оберігала нас і нашу громаду".

Квіти на кущі намагаються підібрати так, аби у сквері весь рік було зелено. Допомагають у цьому волонтери та селяни, розповідає староста Олешинського округу Валентина Базилюк: "Повикопували квітів з дому, хто що міг. До цієї акції вже більше місяця долучаються не тільки жителі Олешина, але й наші побратими, волонтери, активісти, благодійники". Та додає: висадять 30 троянд, понад 200 корчів всяких рослин, хвойних кущів. До 13 жовтня мають завершити усі роботи та відкрити капличку та скульптуру Божої Матері.

"Це сквер в честь пам’яті легендарного комбата Червня та хлопців воїнів, які віддали життя за Україну", - каже староста.

Читайте також

На початок