У Хмельницькому стартувала обласна спартакіада серед державних службовців

У Хмельницькому стартувала обласна спартакіада серед державних службовців

У Хмельницькому стартувала обласна спартакіада серед державних службовців
. Фото: ХОДА

У Хмельницькому стартувала щорічна обласна спартакіада серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування області. Про це кореспондентці Суспільного розповіла начальниця управління молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації Наталя Томусяк.

За її словами, проводять ці змагання двадцятий рік поспіль, минуло річ через карантинні обмеження спартакіада не відбулась. В яких видах спорту змагаються держслужбовці знає наша кореспондентка Катерина Шевчук. Подробиці – далі.

10 команд та понад 200 учасників зі всієї області зібрались на стадіоні Поділля, що в обласному центрі, аби визначити кращих у 5 видах спорту, розповідає начальниця управління молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації Наталя Томусяк.

"В нас представлені три райони. Це Хмельницька районна державна адміністрація, Шепетівська та Кам’янець-Подільська. І ще 6 команд. В змаганнях з футзалу участь бере 8 команд, в змаганнях з волейболу 6 команд ну і відповідно окремо є учасники які є представниками на настільному тенісі, шахах та шашках", - каже посадовиця.

Фото: ХОДА
Фото: ХОДА. Фото: ХОДА

Учасник команди із Кам’янець-Подільського району Віктор Гнатюк розповідає, що минулу спартакіаду вже вигравали. Та додає, розраховують і цьогоріч показати гарний результат.

"Наші гравці їздили на всеукраїнську спартакіаду. Представляти область. Будемо грати на перемогу. Це вже моя 10 спартакіада", - каже Віктор Гнатюк.

Вдруге бере участь у обласній спартакіаді представник обласного казначейства Олександр Орлов.

"Намагаємось виграти в цей рік в командному заліку і взяти перше місце. Але в принципі є трішки куди рости, щодо волейболу. Ми виставлялись по максимальній кількості спортивних дисциплін. В нас є і футбол, є волейбольна команда, є також шахи, шашки, майже повний комплект", - розповідає Олекандр Орлов.

Обласна спартакіада є відбірковою. За результатами змагань буде формуватись збірна команда, яка представлятиме Хмельниччину на Всеукраїнській олімпіаді у вересні в Чорноморську, пояснює головний суддя змагань Ярослав Гнатчук.

Учасники спартакіади. Фото: ХОДА
Учасники спартакіади. Фото: ХОДА. Фото: ХОДА

"На Україну згідно оргкомітету будуть відбиратись кращі гравці незалежно з якої вони команди. Це може бути два представники з Кам’янець-Подільського району, один представник з Шепетівки, тобто будуть відбиратись кращі гравці", - пояснює головний суддя.

26 серпня відбудеться оголошення результатів обласної спартакіади серед держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування та нагородження переможців, додає Наталя Томусяк.

Читайте також

На початок