На Хмельниччині призначили 16 голів райдержадміністрації

На Хмельниччині призначили 16 голів райдержадміністрації

На Хмельниччині призначили 16 голів райдержадміністрації
.

Хмельниччина отримали 16 нових голів районних державних адміністрацій. Відповідне розпорядження з’явилось 20 лютого на сайті президента України.

Головою Чемеровецької РДА призначено Юлія Андрущенко. Посадовиця декларує квартиру, загальною площею 32 км.м. До призначення працювала у Департаменті соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації. Заробітня плата за основним місцем роботи 130 тисяч гривень.

Володимир Лужняк, голова Віньковецької РДА, до призначення працював першим заступником голови Віньковецької районної державної адміністрації Хмельницької області. За основним місцем роботи отримав зарплатню понад 263 тисячі гривень. У власності має житловий будинок, загальною площею 82,1 кв.м. у Віньківцях, Хмельницької області. Гараж, літня кухня та підвал, і дві земельних ділянки у Віньківцях.

Голова Волочиської РДА - Юрій Марущин. До призначення працював начальником управління агропромислового, економічного розвитку та інфраструктури у Волочиській районній державній адміністрації. Заробітню платню отримував у розмірі понад 195 тисяч гривень. У власності має будинок площею понад 70кв. м. та земельну ділянку у селищі Сергіївка Волочиського район, а також квартира у спільній власності 25% від загальної площі.

Жанна Кордас нова голова Городоцької РДА. За основним місцем роботи отримувала заробітну плату більше 160 тисяч гривень. У власності житловий будинок площею 58,6 кв.м. у Бокиївці Волочиського району та земельна ділянка у Хмельницькому.

Голова Деражнянської РДА - Олександр Щербань задекларував дохід від зайняття підприємницькою діяльністю у розмірі понад 800 тисяч гривень. Також у власності має житловий будинок у Хмельницькому, 46% від загально площі та земельну ділянку у Дунаєвецькому районі.

Ярослав Купчик очолив Дунаєвецьку РДА. До призначення працював прокурором військової прокуратури Хмельницького гарнізону Західного регіону України. За основним місцем роботи отримав зарплатню понад 300 тисяч гривень. У власності дружини квартира площею 63,7 кв.м.

Ізяславську РДА очолив Іван Федорчук. У спільній власності має 50% фермерського господарства та 40% спільної власності у ТОВ "Ековіста". За основним місцем роботи отримав дохід понад 600 тисяч гривень, зарплатня за сумісництвом – більше 284 тисяч гривень. У власності має житловий будинок у Ізяславі, площею 99,6 кв.м., житловий будиноу у селі Влашанівка, Ізяславського району та 10 земельних ділянок.

Анатолій Бернашевський очолив Кам’янець-Подільська РДА. Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю більше 990 тисяч гривень. У власності квартира у Кам’янці - Подільському площею 62кв.м., гараж та магазин.

Новий очільник Красилівської РДА - Василь Кравчук. У спільній власності має квартиру 20% від загальної площі у Нетішині Хмельницької області. Та житловий будинок у Славутському районі площею 82 кв.м. та земельну ділянку. Заробітна плата за основним місцем роботи більше 141 тисячі гривень.

Раїса Кабанова призначена головою Летичівської РДА. До призначення працювала заступником начальника-начальник відділу податків і зборів з юридичних осіб Красилівського управління Головного управління ДФС у Хмельницькій області. Задекларувала понад 133 тисяч гривень заробітної плати за основним місцем роботи. У власності три земельних ділянки та квартиру у Летичеві, площею 64 кв.м та у Хмельницькому площею 43, 6 кв.м.

Полонська РДА - Анатолій Мороз. До призначення працював старшим слідчим в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України, заробітна платня більше 769 тисяч гривень, за основним місцем роботи. У власності квартира у Хмельницькому площею 72,6 кв.м.

Старокостянтинівська РДА очолюватиме Альона Пасічник. У власності посадовиці земельна ділянка у Старокостянтинові. Заробітна плата отримана за основним місцем роботи понад 44 тисячі гривень. На рахунку у банку має 10 тисяч доларів.

Надія Лікарська призначена головою Старосинявська РДА. У спільній власності 25% житлового будинку загальною площею 107 кв.м. у Старій Синяві Старосинявського району та дві земельних ділянки. Заробітна плата отримана за основним місцем роботи більше 135 тисяч гривень.

Теофіпольська РДА - Олена Ковцун. До призначення працювала керівником аппарату Теофіпольської районної державної адміністрації Хмельницької області. Отримала зарплатню за основним місцем роботи понад 330 тисяч гривень. У власності має кафе-бар площею 91 кв.м. у Теофіполі.

У Ярмолинецькій РДА новим очільником став Василь Гуменюк. До призначення працював директором Комунального закладу "Центр культури та дозвілля" Ярмолинецької районної ради Хмельницької області. Основний дохід понад 100 тисяч гривень. Нерухомості у власності немає.

Славутську РДА очолив Олександр Мельник, який раніше працював першим заступником голови цієї райдержадміністрації.

На початок