Зіпсоване покриття у Хмельницькому в парку: хто його перестелить та за чиї кошти

Зіпсоване покриття у Хмельницькому в парку: хто його перестелить та за чиї кошти

Зіпсоване покриття у Хмельницькому в парку: хто його перестелить та за чиї кошти
. Фото: Суспільне.

Гумове покриття на дитячому майданчику, що у Хмельницькому центральному парку імені Михайла Чекмана, після зими стало непридатним для подальшого використання. Його було встановлено у червні минулого року.

Це підтвердив Суспільному заступник Хмельницького міського голови Василь Новачок.

Хмельничанка Анна Драчук – мама двох діток. Вона часто гуляє у парку імені Михайла Чекмана.

«Тут багато гойдалок, багато лазалок - діти щасливі. Таких парків у Хмельницькому більше немає. Але є одна проблема – покриття на дитячому майданчику. Спершу воно було нормальним. Правда, трохи шершавим, бо якщо дитина голими колінками падала, то могла здерти шкіру. Але тепер воно взагалі почало лопати і злазити цілими шматками, і це також небезпечно для дітей. Тому ми б хотіли, аби його якось відновили або постелили нове, гарне і безпечне», - говорить жінка.

Після зими гумове покриття на дитячому майданчику стало лопати і відпадати цілими шматками. Фото: Суспільне. Поділля.
Після зими гумове покриття на дитячому майданчику стало лопати і відпадати цілими шматками. Фото: Суспільне. Поділля. Фото: Суспільне.

На будівництво майданчика було витрачено понад 2,5 мільйони гривень з бюджету міста, каже заступник Хмельницького міського голови Василь Новачок. Додає: його будували у дві черги.

«На першу чергу було виділено понад мільйон гривень, на другу – трохи більше півтора мільйона. Варто зазначити, що перша черга, яка була зроблена у 2019 році, в ідеальному стані стоїть і досі, ніяких пошкоджень на ньому немає. А от вся друга черга, яка була зроблена у 2020 році тим самим підрядником, який робив і першу чергу, має суттєві пошкодження», - розповідає посадовець.

Майданчик у парку імені Чекмана будував у дві черги один і той самий підрядник. На першій черзі покриття стоїть уже два роки без пошкоджень, на другій - не простояло і року. Фото: Суспільне. Поділля.
Майданчик у парку імені Чекмана будував у дві черги один і той самий підрядник. На першій черзі покриття стоїть уже два роки без пошкоджень, на другій - не простояло і року. Фото: Суспільне. Поділля. Фото: Суспільне.

Зі слів Василя Новачка, проблеми із покриттям на дитячому майданчику почалися після перших морозів. Тоді ж департамент інфраструктури Хмельницької міськради одразу звернувся до підрядника, аби той виправив недоліки.

«Підрядник повністю погодився з тим, що це його вина у тому, що покриття на дитячому майданчику стало непридатним для подальшого використання. Із настанням нормальних погодних умов він зніме покриття другої черги і покладе інше за власний рахунок. Думаю, ці роботи будуть здійснені до кінці квітня», - каже Василь Новачок.

Пошкоджене гумове покриття підрядник пообіцяв безкоштовно замінити до кінця квітня. Фото: Суспільне. Поділля.
Пошкоджене гумове покриття підрядник пообіцяв безкоштовно замінити до кінця квітня. Фото: Суспільне. Поділля. Фото: Суспільне.

Керівник підрядної організації, який облаштовував дитячий майданчик у парку імені Чекмана, Олексій Віштал каже - знайшли причину пошкодження покриття. коли планують перестеляти гумове покриття на майданчику.

«Ми провели експертизу гуми, там дійсно був використаний поганий клей. Постачальники визнали свою провину. Тільки потепліє, ми одразу перестелимо покриття і майданчик буде в належному стані. Потрібно декілька днів тепла, щоб прогрівся метал і вся волога випарувалася. Усі роботи по заміні будуть виконані безкоштовно, бо це 100 відсотково гарантійний випадок», - запевнив підрядник.

Читайте також

На початок