Підозрюваного у побитті підлітка на Хмельниччині відправили до СІЗО

Підозрюваного у побитті підлітка на Хмельниччині відправили до СІЗО

Підозрюваного у побитті підлітка на Хмельниччині відправили до СІЗО
.

19-річному чоловіку, якого підозрюють у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті 14-річного підлітка, сьогодні змінили запобіжний захід із цілодобового домашнього арешту на тримання під вартою.

Таке рішення сьогодні, 19 березня, оголосив суддя Хмельницького міськрайонного суду Олександр Дзюбак.

Слідчий Микола Броніч розповів Суспільному, що слідство звернулося до суду із клопотанням змінити запобіжний захід підозрюваному на більш суворіший, оскільки 14 березня кримінальне провадження, відкрите за фактом нанесення умисних тяжких тілесних ушкодженнь 14-річному Владиславу Гнатюку було перекваліфіковане із ч. 1 на ч. 2 статті 121 Кримінального Кодексу України через смерть потерпілого.

Сьогодні, 19 березня, суд прийняв рішення змінити підозрюваному запобіжний захід та взяти підозрюваного під варту до 21 квітня 2021 року.

Що відомо

  • 20 лютого близько 23 години в місті Ізяслав поблизу бару "Фанат" між 14-річним жителем села Клубівка та 19-річним місцевим жителем виник конфлікт, в ході якого останній вдарив неповнолітнього, після чого той упав і вдарився головою об землю.
  • Після інциденту 14-річний хлопець зміг дістатися додому, де його стан здоров'я різко погіршився. Підлітка госпіталізували до реанімаційного відділення місцевої лікарні, де він перебував у стані глибокої коми.
  • Слідчі оголосили 19-річному ізяславчанину про підозру за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України - умисне тяжке тілесне ушкодження.
  • 14 березня в реанімаційному відділені Ізяславської лікарні, не приходячи до свідомості, 14-річний Владислав Гнатюк помер.
  • Після смерті потерпілого слідчі перекваліфікували провадження з частини 1 на частину 2 статті 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 7 до 10 років, та оголосили 19-річному жителю Ізяслава нову підозру.
На початок