У Хмельницькому планують запровадити ще один додатковий тролейбусний маршрут

У Хмельницькому планують запровадити ще один додатковий тролейбусний маршрут

У Хмельницькому планують запровадити ще один додатковий тролейбусний маршрут
. Фото: Суспільне Поділля

У Хмельницькому почали вводити додаткові маршрути у мікрорайонах, де в годину пік найбільша концентрація пасажирів. Наразі у місті вже запровадили два тролейбусних маршрути - №8 з мікрорайону Гречани та №20 з Озерної. До цього в обласному центрі планують запустити маршрут №19, який курсуватиме з мікрорайону Ракове.

Про це Суспільному розповів виконуючий обов’язки директора комунального підприємства "Електротранс" Олексій Ковтун.

За його словами, найбільш проблемними місцями у Хмельницькому є кінцеві зупинки мікрорайонів Ракове, Озерна та Гречани.

Найбільш проблемними місцями у Хмельницькому є кінцеві зупинки мікрорайонів Ракове, Озерна та Гречани. Фото: Суспільне Поділля
Фото: Суспільне ПоНайбільш проблемними місцями у Хмельницькому є кінцеві зупинки мікрорайонів Ракове, Озерна та Гречани. Фото: Суспільне Поділляділля. Фото: Суспільне Поділля

Виконуючий обов’язки директора "Електротрансу" Олексій Ковтун каже, щоб вирішити ситуацію з чергами на зупинках додали нові тролейбусні маршрути.

"З найбільш навантажених районів – Гречани, Озерна і Ракове. До прикладу, на Гречани нами було запроваджено найбільш короткий маршрут – №8, відновлений, який курсує сполученням "Алмаз" і до вулиці Староміської. В мікрорайон Озерна був запроваджений додатковий маршрут №20, який курсує від кінцевої зупинки Озерна до вулиці Староміської. Також у планах запровадити маршрут №19, який курсуватиме з мікрорайону Ракове", - розповідає Олексій Ковтун.

Додає, проблему це до кінця не вирішить.

"Проблему цю можна вирішити тільки зняттям цих загальноукраїнських карантинних обмежень. На жаль, у зв’язку з тим, що ми відчуваємо гостру нестачу водіїв тролейбусів. Тому на даний час, ми не можемо додати ще більше тролейбусів на ті чи інші маршрути", - каже Олексій Ковтун.

Виконуючий обов’язки начальника управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурев каже, нині в місті щодня виходить на маршрут 80 тролейбусів та від 220 до 230 автобусі.

"В нас години пенсіонера жодної немає. Обмежень ніяких немає. Ми перевозимо всіх пасажирів, при наявності вільних сидячих місць. Спецквиток вже давно не працює, він працював в піковий, літній період, а зараз ніяких обмежень немає", - розповідає Сергій Шепурев.

Що відомо

  • За 2020 рік на водіїв тролейбусів було складено 4 адміністративних протоколи за перевезення стоячих пасажирів.
  • 3 лютого Хмельницький міський голова Олександр Симчишин звернувся до кабінету міністрів України та в Міністерство охорони здоров’я України із листом аби дозволили перевозити стоячих пасажирів в комунальному та приватному велико і середньо габаритному транспорті.
  • Наразі відповідь від Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров’я ще очікують, розповів виконуючий обов’язки начальника управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради.
  • У Хмельницькому з 12 лютого запровадили новий тролейбусний маршрут №20, який курсуватиме з мікрорайону Озерна до центру міста.

На початок