Участь у конкурсах та нагороди школи мистецтв на Херсонщині: локдаун не став на заваді

Участь у конкурсах та нагороди школи мистецтв на Херсонщині: локдаун не став на заваді

Участь у конкурсах та нагороди школи мистецтв на Херсонщині: локдаун не став на заваді
. Суспільне Херсон

Карантин і січневий локдаун не вплинули на якість навчання учнів школи мистецтв у Скадовську на Херсонщині. Так сказали Суспільному вчителі і розказали у яких мистецьких заходах вихованці брали участь дистанційно.

Вікторія Кіпяткова у Скадовській школі мистецтв працює викладачкою і концертмейстеркою. Розповідає, як брали участь у музичних конкурсах онлайн:

"Подається заявка на конкурс, записується відеозапис. Їх ми робили у школі з дотриманням усіх умов карантинних і відправляли на сайт конкурсу. Потім було прослуховування членами журі і потім уже виставляли результати".

Керівниця зразкового ансамблю народних інструментів "Садко" Ірина Щеренко говорить, що за час карантину її колектив брав участь дистанційно у міжнародних конкурсах, що проводились у Львові та Києві. Нагороди у класі чекають переможців:

"Оці нагороди вони ще чекають своїх дітей, тому що не змогла я їх видати, бо був локдаун. Дехто з діток був вдома, закінчиться ми роздамо".

Викладач духових інструментів Валерій Білошапко розказав, що карантин і локдаун його класу користі не приніс. Втім онлайн працювати все ж зміг та й плани на майбутнє в нього є.

"Специфіка духових інструментів передбачає у першу чергу контакт між викладачем і учнем. Але ми все таки зуміли записати декілька творів у виконанні джаз – оркестру. Ми будемо надіятися на те, що карантин закінчиться і 20 ювілейний фестиваль "Джаз над морем" все таки відбудеться. Але не будемо загадувати, будемо чекати".

І в умовах карантину можна досягати успіху – говорить викладачка класу фортепіано Юлія Теленик:

"Навіть в таких умовах ми можемо показувати високі результати. Журі високо оцінили роботу наших учнів. І я щиро дякую і учням, і їх батькам за допомогу, за моральну підтримку, за вчасно надіслані відеозаписи. Це було дуже складно, але ми це зробили. І це є підтвердженням оці дипломи і нагороди".

Еріка Авдєєва, В'ячеслав Ходус.

На початок