Житель Херсонщини систематично крав з дому свого брата

Житель Херсонщини систематично крав з дому свого брата

Житель Херсонщини систематично крав з дому свого брата
.

36-річний житель Херсонщини крав із сараю брата дорогі інструменти: зварювальний апарат, болгарку, шліфувальну машинку, шуруповерт та два нових ящики з інструментами.

До поліції звернувся чоловік, який виявив зникнення майна, коли до нього звернулася сусідка з проханням допомогти відремонтувати велосипед. Заявник хотів узяти зварювальний апарат і побачив, що немає інструментів. Поліцейські встановили особу зловмисника, під підозру потрапив двоюрідний брат заявника. Чоловік ніде не працював і знав, де ключі від господарчого приміщення. Також під час подворового обходу поліцейські виявили трьох жителів села, яким підозрюваний продав викрадене за 300-400 гривень.

У своє виправдання підозрюваний пояснив, що через відсутність роботи не мав грошей на власні потреби. А двоюрідний брат допомагав йому лише продуктами. Чоловік крав, коли заявник був на роботі. Інструменти того ж дня продавав, а гроші витрачав на алкоголь.

Зафіксовано 4 факти крадіжок майна з території домоволодіння двоюрідного брата. За усіма фактами відкриті кримінальні провадження за ст.185 "Крадіжка" Кримінального кодексу України.

На початок