За колабораціонізм судитимуть "голову Генічеської ТВК" на Херсонщині. Її "секретарці" повідомили про підозру

За колабораціонізм судитимуть "голову Генічеської ТВК" на Херсонщині. Її "секретарці" повідомили про підозру

За колабораціонізм судитимуть очільницю окупаційної "Генічеської територіальної виборчої комісії" на Херсонщині. Секретарці цього ж псевдооргану повідомили про підозру.

Про це у Telegram 13 червня інформує Херсонська обласна прокуратура.

"ТВК" була створена окупаційною владою для проведення псевдовиборів до "ради депутатів Генічеського муніципального округу Херсонської області", йдеться у дописі.

Слідчі встановили, що "голова комісії" з квітня по вересень 2023 брала участь у формуванні незаконних "ДВК", контролювала їх та розробляла плани заходів по проведенню фейкових виборів, повідомили в прокуратурі.

24-річна підозрювана "секретарка" цієї ж "виборчої комісії" брала участь у підготовці та проведенні незаконних виборів, написано у дописі.

За інкримінованими жінкам статтями передбачене покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 10 років із позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 15 років.

Раніше Херсонська обласна прокуратура повідомляла про підозру у колабораційній діяльності 47-річному жителю Херсонщини, який у вересні 2023 року був "обраний" "головою ради депутатів Скадовського муніципального округу".

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок