Померла начальниця управління соцполітики Херсонської міськради Олена Рузгіс

Померла начальниця управління соцполітики Херсонської міськради Олена Рузгіс

На 64-му році життя померла начальниця управління соціальної політики Херсонської міської ради Олена Рузгіс.

Про це в Telegram повідомив керівник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко.

У виконавчих органах влади вона почала служити з 1995 року і майже 30 років пропрацювала і сфері соціального захисту. З 2002 року очолювала управління соціальної політики Херсонської міської ради, йдеться в повідомленні.

Олена Рузгіс була однією з ініціаторок покращення соціального захисту людей, які постраждали 2014 року внаслідок збройної агресії РФ. Також за її участі з 2017 року був розпочатий процес розбудови муніципальної системи запобігання та протидії домашньому насильству, створення секретного притулку для постраждалих, який став прихистком для багатьох жінок та дітей, повідомив Мрочко.

У дописі йдеться, що Олена народилася в Херсоні. 1983 року закінчила Херсонський індустріальний інститут та здобула кваліфікацію інженера-технолога. З 1983 до 1995 року працювала за спеціальністю на Херсонському заводі напівпровідникових виробів.

Чиновниця має багато відзнак за роботу від міської та обласної влади. Також почесне звання "Заслужений працівник соціальної сфери України".

Раніше Станіславський сільський голова Іван Самойленко повідомив, що під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув житель села Софіївка, піхотинець Дмитро Євшин. Йому було 42 роки.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок