На Херсонщині поліція створила центр із розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

На Херсонщині поліція створила центр із розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

На Херсонщині поліція створила спеціалізований центр із розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. До його складу входять працівники поліції області, зокрема слідчі, спеціалісти-криміналісти та працівники оперативних підрозділів.

Про це у Facebook повідомила поліція Херсонської області.

За інформацією правоохоронців, до центру можуть звертатися громадяни, які втратили зв’язок із рідною людиною, яка перебувала в зоні ведення бойових дій чи на тимчасово окупованій території. Поліцейські допоможуть отримати інформацію щодо алгоритму та порядку дій рідних із пошуку зниклих безвісти, подати заяву про безвісне зникнення близької людини, поспілкуватись зі слідчим, який здійснює розслідування у кримінальному провадженні за фактом безвісного зникнення особи. Також людям допоможуть з’ясувати стан здійснення розшуку безвісно зниклої особи та роз'яснити, як надати біологічні зразки (ДНК) для проведення молекулярно-генетичної експертизи з метою здійснення розшуку зниклого.

Щоб звернутись до центру із розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, необхідно звернутись на гарячу лінію Центру за телефоном +38-068-080-57-95 (можливо зв’язатися у месенджерах Telegram, WhatsApp, Viber) чи написати на електронну пошту за адресою [email protected].

Крім цього, запустили Telegram-канал https://t.me/CenterGUNPKherson, де буде оприлюднена інформація щодо пошуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

На початок