"Депутату" незаконної "Херсонської обласної думи" повідомили про підозру у колабораціонізмі

"Депутату" незаконної "Херсонської обласної думи" повідомили про підозру у колабораціонізмі

Ігорю Полєвікову заочно повідомили про підозру у колабораційній діяльності. Він брав участь у псевдовиборах до незаконної "Херсонської обласної думи першого скликання".

Відповідні документи опубліковані на сайті Офісу генпрокурора.

У повідомленні йдеться, що Ігор Полєвіков подав свою кандидатуру до списку російської партії "Єдина Росія" у серпні 2023 року, після чого був обраний "депутатом".

Підозрюваний неодноразово публічно закликав до проведення незаконних виборів на тимчасово окупованих територіях. У своєму Telegram-каналі він підтримував дії російського лідера, виправдовував збройну агресію РФ проти України, а також висвітлював свою "депутатську діяльність" і зустрічі з жителями Генічеська під час "виборчої кампанії", вказано у документі генпрокуратури.

Йому загрожує до 10 років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до п’ятнадцяти років із конфіскацією майна або без такої.

Раніше на сайті Офісу генпрокурора була опублікована підозра у пособництві РФ та порушенні законів та звичаїв війни колишньому директору Херсонського психоневрологічного будинку-інтернату Борису Шутікову.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок