На Херсонщині реалізують пілотний проєкт з військової підготовки держслужбовців

На Херсонщині реалізують пілотний проєкт з військової підготовки держслужбовців

На території Херсонської області реалізують пілотний проєкт з військового вишколу державних службовців. Їх вчать володіти зброєю та готують до захисту держави.

Про це йдеться у Facebook на сторінці Військової частини 3056 Нацгвардії України.

Повідомляється, що у складі курсів як теоретичні знання, так і практичні навички. Зокрема, навчання передбачають тренінги з мінної безпеки, тактичної медицини, топографії та навіть керування дронами. Даний курс охоплює ті дисципліни, яким навчається мобілізована людина.

У дописі йдеться, що військовослужбовці 34 Херсонського полку Національної гвардії України взяли участь у підготовці держслужбовців. Вони допомагали державним службовцям опанувати бойову підготовку, в тому числі поводитись із вогнепальною зброєю.

Як повідомив під час брифінгу у Telegram очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін, кожен хто придатний до військової служби, має пройти курс молодого бійця з теорії та практики.

"Загалом курс становить 110 годин або дев'ять тижнів. Цю практику плануємо поширити на всі категорії заброньованих", — розповів Прокудін.

Раніше ГУ ДСНС України в Херсонській області повідомило, що за тиждень на деокупованій Херсонщині піротехніки ДСНС розмінували 787 гектарів земель.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок