На Херсонщині провели в останню путь загиблого військового Романа Романюка

На Херсонщині провели в останню путь загиблого військового Романа Романюка

Ексклюзивно

У Херсонському районі попрощались із молодшим сержантом Романом Романюком. Він загинув 11 травня на Дніпропетровщині під час виконання бойового завдання.

Чоловік був патріотом і присвятив своє життя військовій справі. Служив за контрактом, розповів син загиблого Олександр:

"Він був найдобрішою людиною. Все своє життя присвятив армії — так любив нашу країну. За це й загинув. Він був на місіях у Ліберії, Сьєрра-Леоне, звільняв острів Зміїний. Воїни живуть вічно. Мій батько буде жити вічно. Слава Україні", — сказав Олександр.

Роман Романюк, загиблий, військовий, Херсонщина
Прощання із молодшим сержантом Романом Романюком на Херсонщині, 17 травня 2024 року. Суспільне Херсон

48-річний Роман Романюк був учасником АТО. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення Росії в Україну, він став до лав Збройних Сил, розповів начальник Чорнобаївської сільської військової адміністрації Ігор Дудар.

"Знав його, як людину відповідальну, серйозну та вольову. Він не боявся ні ворога, ні, напевно, і смерті також. Він був військовим. За контрактом служив у нашій військовій вертолітній частині, яка базувалася на території Чорнобаївки", — сказав Ігор Дудар.

Роман Романюк, загиблий, військовий, Херсонщина
Військовослужбовця з Херсонщини Романа Романюка проводжають в останню путь його родичі та знайомі, 17 травня 2024 року. Суспільне Херсон

Раніше у Херсоні 9 травня попрощались із військовослужбовцем Романом Белелею. Він загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок