Майструє та продає танки з паперу, щоб допомогти ЗСУ. Дев'ятирічний херсонець отримав подяку від військових

Майструє та продає танки з паперу, щоб допомогти ЗСУ. Дев'ятирічний херсонець отримав подяку від військових

Ексклюзивно

Родина херсонців Нечевілових допомагає українським військовим – роблять поробки та продають, вторговані кошти спрямовують на підтримку Сил оборони. Також вони плетуть маскувальні сітки, а дев'ятирічний Тімур майструє танки з паперу. За свій внесок задля перемоги України хлопець отримав чергову подяку від військових.

Херсонець Тімур Нечевілов отримав подяку від військовослужбовців 124 окремої бригади територіальної оборони. Це вже п'ята нагорода "За підтримку і допомогу Збройним силам України", говорить хлопець. Понад рік Тімур збирає кишенькові гроші та відносить їх до волонтерського центру, який допомагає військовослужбовцям. Там же разом з мамою плете маскувальні сітки.

"Зробив танк моделі Т-110. Ще зробив цей танк, тому що нема такого насправді немає, власне я його збудував. Продаю їх за 200 гривень, потім ці гроші передаю на ЗСУ. Один з них вже продали, наразі покупці не забрали", — говорить Тімур.

Тімур Нечевілов, допомога, Херсон, танки з паперу
Тімур Нечевілов дивиться навчальне відео про те, як робити поробки з паперу. Суспільне Херсон

Волонтерством займається не лише Тімур, а вся родина говорить мати Ірина.

"Діти самотужки зібрали понад шість тисяч. Це те, що наколядували, реалізували свої вироби через інтернет, те, що назбирали свої кишенькові гроші. Ось вони вже зібрали таку суму. Старшому, оскільки у нього аутизм, ми розповідаємо, пояснюємо, а менший сам ініціативу проявляє", — каже жінка.

Тімур Нечевілов, нагорода, подяка, 124 бригада
9-річний херсонець Тімур Нечевілов отримує подяку від військовослужбовців 124 окремої бригади територіальної оборони. Суспільне Херсон

Місяць тому дві картини старшого брата Тімура продали за дві тисячі гривень, каже Ірина. Гроші передали на придбання маскувальних сіток для військових.

"Ми не так давно продали дві картини Костика. Ці кошти ми перераховуємо на Київ на тканину для сіток. Вони прорізають на станку у цій тканині дірки та роблять сітки. Власне рулон цієї тканини коштує шість тисяч, це дорого. Діти свої вироби реалізовують, і я, що малюю, також. Гільзи розмальовуємо, тубуси від мін розмальовували", — розповіла Ірина.

Костянтин Нечевілов, Херсон, картини, малювання
Костянтин Нечевілов за малюванням. Суспільне Херсон

Допомагаючи військовослужбовцям, дякують їм за можливість жити у вільному Херсоні, говорить Ірина Нечевілова.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок