На підконтрольну Україні територію з ТОТ Херсонщини вдалось вивезти ще трьох дітей

На підконтрольну Україні територію з ТОТ Херсонщини вдалось вивезти ще трьох дітей

Ще трьох дітей з тимчасово окупованого лівобережжя Херсонської області вдалось повернути на підконтрольну Україні територію.

Про це в Telegram 1 травня повідомив керівник обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

Одна з дітей — 11-річна дівчинка, яка залишилась без нагляду дорослих і ризикувала потрапити до російського сиротинця, йдеться в повідомленні.

"Над її поверненням працювала організація “Save Ukraine”, органи опіки та піклування, служби у справах дітей. Це було надскладне і термінове завдання", — написав Прокудін.

Також він повідомив, що разом з дівчинкою виїхали ще двоє хлопців 9 та 13 років, яких доглядає старший повнолітній брат.

"Вирвати хлопців з окупації стало можливим завдяки злагодженій роботі Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Громадської спілки Українська мережа за права дитини", — написав Прокудін.

За його даними, зараз всі діти перебувають у безпеці, під наглядом медиків та психологів.

З початку 2024 року на підконтрольну Україні територію вдалось повернути 66 дітей із Херсонської області, додав Прокудін.

Раніше омбудсман Дмитро Лубінець повідомив, що з тимчасово окупованої Голої Пристані Херсонської області на підконтрольну Україні територію вдалося повернути ще одну сім'ю із двома дітьми 12 та 5 років.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок