Потрібні ще майже 8200 голосів. Президента просять надати звання Героя Кирилу Бурмагіну з Херсонщини

Потрібні ще майже 8200 голосів. Президента просять надати звання Героя Кирилу Бурмагіну з Херсонщини

Рідні просять підтримати петицію про надання посмертно звання Героя України бойовому медику, старшому навіднику обслуги міномета взводу вогневої підтримки спеціального призначення військової частини 3057 Східного оперативного-територіального об’єднання Національної гвардії України “Азов”, молодшому сержанту Кирилу Бурмагіну на псевдо "Херсонець".

Про це Суспільному розповіла мама загиблого воїна.

У документі, опублікованому на сайті президента йдеться, що 21 річний Кирило загинув 10 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання у районі Серебрянського лісництва Кремінського району Луганської області.

Народився Кирило Бурмагін на Херсонщині у Федорівці Новотроїцького району. У 2019 році закінчив Херсонський ліцей Херсонської обласної ради та вступив до Київського Національного університету ім. Т. Г. Шевченка на хімічний факультет. Майбутнє своє мріяв пов’язати з хімічною промисловістю, розповіла мама загиблого.

За її словами, коли почалось повномасштабне вторгнення, "Херсонець" був студентом третього курсу, він оформив академічну відпустку і добровольцем зарахувався до "Азову", захищав Україну на Донецькому, Луганському та Запорізькому напрямках. Кирило пройшов курси підготовки бойового тактичного медика, взяв на себе його обов'язки у підрозділі й навчав молодих побратимів першої медичної допомоги та технічно-військової бази знань. "Кирило був мужнім патріотом України, без вагань пішов захищати свою Батьківщину. Завжди проявляв ініціативність, наполегливість, сміливість в важких ситуаціях, ніколи не відсиджувався в стороні, ніхто не бачив страху в його очах, лише прагнення до Перемоги. Зі слів побратимів: "Він боровся з ворогом, як тигр", — написано в документі. Мама каже, що син, любив життя, будував плани на майбутнє, мріяв про сім’ю з дітьми, будинок, про те як заведе велику собаку.

"Кирилу назавжди – 21 рік. А в наших серцях залишаться лише щасливі моменти прожиті разом з ним. Просимо поставитись з повагою до його жертви, та просимо підтримати нашу петицію і надати Кирилу Бурмагіну заслужене звання Героя України", — просять побратими та рідні у документі.

Станом на 24 квітня залишилось зібрати майже 8 200 голосів. Проголосувати можна на сайті президента за посиланням.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок