Виправдовували агресію РФ. Судитимуть двох членкинь "Союзу матерів Херсона"

Виправдовували агресію РФ. Судитимуть двох членкинь "Союзу матерів Херсона"

Двох представниць "Союзу матерів Херсона", які виправдовували агресію РФ та займались антиукраїнською пропагандою судитимуть за колабораційну діяльність.

Про це в Telegram повідомила Херсонська обласна прокуратура.

Як йдеться в дописі, у 2022 році одна з підозрюваних очолила "Союзу матерів» у Новій Каховці. Друга — незаконну "громадську організацію" цього "об'єднання" у Херсоні.

Слідчі встановили, що жінки усіляко поширювали наративи РФ на території області, брали участь у політичних заходах на підтримку російських окупантів, неодноразово надавали інтерв’ю проросійським медіа, в яких возвеличували державу-агресора, дискредитували українську владу, виправдовували збройну агресію РФ, та підтримували окупаційну адміністрацію, йдеться в повідомленні.

За інкримінованою підозрюваним статтею, їм загрожує до 12 років позбавлення волі.

Раніше в Офісі генпрокурора повідомили, що слідчі Херсонського районного відділу поліції повідомили про підозру у колабораційній діяльності "керівницям" створеного окупаційною владою "Союзу матерів" - Олександрі Чистовій, Анні Полонській та Аліні Шамрай. Вони "очолили" осередки у Білозерці, Новій Каховці та Херсоні.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок