За тиждень на Херсонщині 50 родин отримали понад 5,5 млн гривень у рамках програми "єВідновлення"

За тиждень на Херсонщині 50 родин отримали понад 5,5 млн гривень у рамках програми "єВідновлення"

Упродовж тижня 50 родин Херсонської області отримали понад п'ять з половиною мільйонів гривень за програмою "єВідновлення".

Про це у Telegram повідомила Херсонська обласна військова адміністрація.

Повідомляється також, що надійшло ще 148 звернень від жителів області на відшкодування збитків, завданих внаслідок російських обстрілів.

Крім цього, комісії сформували 62 житлові сертифікати для сімей, у яких житло вщент зруйнувала армія РФ. Їх загальна сума — понад 60 мільйонів гривень.

У дописі також йдеться, що у рамках ініціативи Президента "Пліч-о-Пліч" у деокупованих громадах Херсонської області відбудували 1119 об'єктів. На ще 108 — ведуться ремонтні роботи.

Що відомо про програму "Пліч-о-пліч" та відбудову Херсонщини

Всього 15 областей України допоможуть окремим громадам Херсонщини відбудувати пошкоджене житло та соціальні об'єкти. Відновлення населених пунктів, які зруйнували російські військові відбудеться в рамках всеукраїнського пілотного проєкту "Пліч-о-пліч".

Раніше перший заступник голови Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов повідомив, що на Херсонщині у селах Бобровий Кут, Ольгине і Старосілля будівельники з Дніпропетровщини почали відновлювати будинки, які були пошкоджені російськими обстрілами.

Як повідомила Херсонська ОВА, лісівники з Рівненщини встановили дитячий майданчик в Заградівці Кочубеївської громади. На місці пошкодженого вони встановили новий, а також довкола висадили молоді туї.

В рамках проєкту "Пліч-о-пліч" Івано-Франківська область відновлює зруйновані обстрілами РФ житло і цивільну інфраструктуру у селі Давидів Брід Бериславського району Херсонської області.

Станом на 9 серпня 2023 року на Херсонщині, у Кочубеївській громаді, у рамках президентської програми "Пліч-о-пліч" відбудували 108 житлових будинків.

Станом на 8 вересня 2023 року у Новоолександрівській та Новопавлівській громадах Херсонської області фахівці із Закарпаття відбудували 50 зруйнованих після обстрілів РФ будинків в рамках програми "Пліч-о-пліч". До кінця року планують відремонтувати близько 200. У Кочубеївській громаді — будівельники відновили 166 осель із запланованих 189.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок