У ЗСУ спростували фейк про зачищення плацдарму на лівобережжі Херсонщини

У ЗСУ спростували фейк про зачищення плацдарму на лівобережжі Херсонщини

Сили оборони, ЗСУ
Українські захисники на позиціях завдають втрат армії РФ. Ілюстративне фото: Zelenskiy/Official/Telegram

Сили оборони спростували інформацію, яку розповсюдило воєнно-політичне керівництво РФ про зачищення плацдарму на лівобережжі Херсонщини.

Про це в Telegram заявили Сили оборони півдня України.

"Російські окупаційні війська, не маючи успіху в штурмових діях на лівобережній Херсонщині, вдалися до маніпуляцій і фальсифікації фактів. Військово-політичне керівництво РФ заявило про зачищення плацдарму на лівому березі Дніпра. Дана інформація не відповідає дійсності", — йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що протягом доби (20 лютого 2024 року — ред.), військові РФ один раз намагались штурмувати позиції українських захисників, але зазнали суттєвих втрат.

"Армія РФ відійшла на заздалегідь підготовлені позиції, з яких фальшиво звітують про знищення плацдарму, не маючи змоги виконати поставлене командуванням завдання", — повідомили Сили оборони півдня.

20 лютого 2024 року у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ також повідомили про одну спробу штурму окупаційними військами позицій українських військ.

Раніше керівниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк, заявила, що перебування українських підрозділів на лівому березі зафіксоване й укріплене. Вони здатні відбивати навіть потужні атаки РФ.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок