Перфоманси, інсталяції, простір для спілкування та вистави. У Херсоні другий день триває "Гогольfest dream". Події проходили цілий день в Урбан саду та театрі ім. Миколи Куліша.
Другий фестивальний день розпочався в УрбанСаду. Події відбувались і на подвір'ї, і в ангарі. У Дарк Сайді сьогодні презентували інсталяцію Аламбарі.
Це цифровий проєкт створений під час карантину. "Аламбарі" - назва альбому гурту "Даха Браха". Про це розповів куратор театральної, перфомативної та цифрової програм "Гогольfest dream" Андрій Палатний:
"Зараз ви присутні на презентації проєкту. Цей проєкт створений під час карантину. Як реакція людей і митців усіх куточків світу. В цьому проєnкі взяли участь 150 людей з різних країн. Концепція - твій гаджет – твоя сцена. Реєструєшся на сайті - отримуєш сценарій і вдома граєш виставу,яка транслюється в zoom".
Поруч презентували перфоманс PLOT, - про це розповів відвідувач "GogolFest" Костянтини Капошилін:
"Ми бачимо зруйновану будівлю, в якій гарні дівчата з телефонами. Мені це нагадує нашу державу. Вона така ж зруйнована, але гарні люди, які ходять з телефонами, щось дивляться, читають, і не завжди помічають, що знаходиться навколо".
На подвір'ї Урбан Саду своя програма. Серед заходів – історії від проєкту "Юкрейнер (Ukraёner)". Про це розповіла учасниця проєкту Карина Пілюгіна:
"Медіа-проєкт намагається розвивати суспільство відкрите один до одного і до всіх. Ми робимо історії про людей, цікаві ініціативи, які змінюють простір навколо себе, не чекають допомогу від держави, роблять щось значиме круте і важливе. Ми знімаємо туту історію про урбан сад, це той простір в якому проходить Гоголь Фест".

Бере участь у фестивалі херсонський театр Sun city. Сьогодні вони презентують свій перфоманс Dream. Розповіла учасниця театру Ольга Прібульська:
"Люди зможуть розповісти свої сни. Вони страшні, бо радісні ми швидко забуваємо, а ми хочемо, щоб поділились страшними снами, які лякають, іноді ми знаходимо зв'язки хтось помер, хтось напав. І людина ходить з відчуттям тривоги, страху і сьогодні наш театр готувався бути поряд".
Тетяна Каштан на Гогольфесті не вперше. Дівчина говорить, атмосфера фестивалю – незабутня і другий день її не розчарував:
"Я встигла побачити перфоманс ПЛОТ, обговорити його. Як завжди творча, як завжди заставляє замислитись. Мені подобається атмосфера Гоголь Фесту, і я сподівають, що далі буде розвиватись фестиваль і в Херсоні, і в інших містах".

Ввечері у театрі Куліша демонструють виставу Make Up. Це проєкт інтелектуального фрік-кабаре Dakh Doughters. Це вистава, яка показує бейк-стейдж. Поділитись автори хотіли процесом, який відбувається за лаштунками, - говорить режисер вистави Влад Троїцький:
"Показати, що ті дівчата, які підкорили півсвіту, які вони люди, жінки зі своїми долями. І що відбувається на бек-стейджі, у гримерці до того, як ви бачите диво, коли вони виходять на сцену у гримі. Мейк ап - це грим. Як відбувається пробудження, перетворення на артиста".
Ксенія Сіліна, Володимир Чепинога.