Херсонцям пропонують взяти участь у громадських обговореннях щодо перейменування вулиць — МВА

Херсонцям пропонують взяти участь у громадських обговореннях щодо перейменування вулиць — МВА

Херсонцям пропонують взяти участь у громадських обговореннях щодо перейменування вулиць — МВА
. Херсон, вхід в міський парк Херсонська фортеця, 5 січня 2023 р. Фото: Суспільне Херсон

У рамках деколонізації та дерусифікації публічного простору на території громади жителям Херсонської громади пропонують долучитись до громадських обговорень щодо перейменування об’єктів топоніміки, повідомила у Telegram МВА.

Для того, щоб взяти участь в обговоренні, необхідно перейти за Google-посиланням, вказати свою пошту, ПІБ та вік. Анкета містить 18 питань щодо перейменування вулиць, парку, скверів громади.

Вулицю Волгоградську пропонують перейменувати на Маріупольську, Ломоносова — на Святомиколаївську, Пушкінську — на Арнаутську, Чернишевського — на вул. Бонч-Осмоловського, кілька варіантів нових назв пропонують для вулиць Воронцовської, Гагаріна, Карбишева, Московської, Потьомкінської, Суворова, площі 200-річчя Херсона та 40-річчя Перемоги. Провулок Чкалова може отримати назву — Різницький, а парк Маргелова — Придніпровський.

Також херсонцям пропонують мінити назву Суворовського району на Центральний, перейменувати селище Чкалове на селище Авіаторів, та надати нові назви скверам Пушкінському та Потьомкінському.

Голосування триватиме за посиланням з 10 травня по 9 липня 2023 року.

"Херсонці мають можливість проголосувати за вже запропоновані варіанти назв, які були відібрані комісією з перейменування топоніміки, до складу якої залучено фахівців. Ще можна надати свою пропозицію по іншій назві, яка буде розглянута, якщо жоден із запропонованих варіантів не буде підтриманий більшістю голосів. У такому випадку, всі надані пропозиції будуть враховані та винесені для повторного обговорення громадськості", — йдеться у дописі.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок