Найкращою фотографією Херсонської області стала світлина Станіславського маяка

Найкращою фотографією Херсонської області стала світлина Станіславського маяка

Найкращою фотографією Херсонської області стала світлина Станіславського маяка
.

Cвітлина Станіславського маяка стала кращою у міжнародному фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки» у номінації «Найкраща фотографія Херсонської області 2019». Автором фото є киянин Олександр Мальон.

Станіслав-Аджигольський маяк спроектований у 1910 році Володимиром Шуховим. Це вертикальна ґратчаста конструкція зі сталевих стрижнів. Висота маяка 64 метри. Поруч із маяком побудований одноповерховий будинок для персоналу.

В номінації «Найкраща фотографія Херсонської області» змагалися 12 конкурсантів.

"Чому саме це фото вибрали? Нам сказали, що фотка „жива”, на ній зображені люди, собаки, корабель на задньому плані. Тому все так гармонійно вийшло. Як мені написало журі: це найоригінальніше фото з усіх. Тому що, зазвичай, перемагають церкви, палаци, замки. А от щоб маяк переміг – це в історії українського конкурсу вперше. Це була одна з найкращих моїх мандрівок цього року. Я мріяв понад два роки, щоб потрапити туди. Я був на території цього маяка, фотографував його зсередини. Це чудове фото, але я не можу його розцінювати, як одне. Це фотоспогади, їх там декілька, які я зробив під час цієї мандрівки. Це моє улюблене фото і я радію, що ця конструкція, спадщина цього інженера, винахідника, вона потрапила до фотоконкурсу і перемогла", - розповідає переможець Міжнародного фотоконкурсу у номінації "Найкраща фотографія Херсонської області 2019" Олександр Мальон.

Ольга Ляшенко.

На початок