До Херсона волонтери привезли 50 зарядних станцій від Тайваню

До Херсона волонтери привезли 50 зарядних станцій від Тайваню

Ексклюзивно
До Херсона волонтери привезли 50 зарядних станцій від Тайваню
. Херсон. Волонтери привезли 50 зарядних станцій від Тайваню, 15 березня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

Представники громадської організації "Мережа захисту національних інтересів "ANTS" привезли до Херсона 50 портативних зарядних станцій. Їх загальна вартість — три мільйони гривень, потужність однієї такої станції — два кіловата.

Виконавчий директор громадської організації "Мережа захисту національних інтересів "ANTS" Василь Сегін розповідає, зарядні пристрої для Херсона привезли у рамках програми підтримки Тайванем українських міст. Серед пропозицій відкритого тендеру обрали найбільш потужну та функціональну станцію.

"Окрім того, сюди підключається і більш потужна техніка, але термін роботи може змінюватися до 5-7 годин. Але перепадів для періодів відключення чи навіть щоб був резерв поки підключається генератор цілком достатньо", — каже Василь Сегін.

До Херсона волонтери привезли 50 зарядних станцій від Тайваню
Херсон. Волонтери привезли 50 зарядних станцій від Тайваню, 15 березня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

З волонтерами громадської організації "Мережа захисту національних інтересів "ANTS" знайомі давно, говорить керівник офісу інвестицій та розвитку ХОВА Віталій Бєлобров. Тому після того, як їм було озвучено потреби області, вирішили підписати меморандум про співпрацю. Зарядні станції розподілять по херсонських лікарнях.

"Вони дозволять безперебійно працювати нашим лікарням особливо там де реанімаційні ліжка, там де це найбільш важливо. Херсонська область працює таким чином, що ми збираємо, а саме департамент економіки, потреби всіх громад, комунальних підприємств, закладів, тому ми знаємо й оновлюємо щотижня що кому і в якій кількості потрібно, тому ми знаємо кому віддамо і знаємо що нам потреба в них набагато більше ніж є сьогодні. Але першочергові ми закриємо цією допомогою", — каже Віталій Бєлобров.

До Херсона волонтери привезли 50 зарядних станцій від Тайваню
Херсон. Одна з 50 зарядних станцій від Тайваню, яку привезли до міста волонтери, 15 березня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

Загалом для Херсона та області передбачена допомога на суму 600 тисяч доларів, говорить виконавчий директор Громадської організації "Мережа захисту національних інтересів "ANTS" Василь Сегін.

"З інших потреб, які вони нам зазначали, це кілька броньованих автомобілів для комунальних служб, тому що постійні обстріли, а безпека людей, спеціалістів дуже важлива. Крім того, Херсон і область втратила більшість комп'ютерної техніки без якої неможливо працювати, налагоджувати будь-які процеси в місті і навіть координувати взаємодію, тому наступна партія це буде також комп'ютерна техніка, засоби зв'язку", — каже Василь Сегін.

Також Тайвань передав гуманітарну допомогу. Протягом кількох днів її роздавали у громадах Херсонської області, розповів волонтер Петро Шот.

Що відомо

  • 14 березня армія РФ обстріляла село Іванівку Дар’ївської територіальної громади Херсонського району.
  • На Херсонщині Сили оборони влучили у місце базування одного з підрозділів армії РФ, знищили чотири одиниці броньованої техніки та ліквідували щонайменше 15 російських військових.
  • За добу 14 березня армія РФ 78 разів била по Херсонській області. Застосували 396 снарядів важкої артилерії та РСВО "Град".
  • 13 березня на Херсонщині п'ятеро людей підірвались на російських мінах. Серед них — четверо рятувальників.

Читайте також

На Херсонщині внаслідок детонації російського боєприпасу поранений чоловік

Знищена російська техніка на лівобережжі та викриття колаборантів. 385 день війни: хроніка подій на Херсонщині

Читайте нас у Telegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок