Джарилгацький маяк — найкраще фото 2022 року Херсонської області

Джарилгацький маяк — найкраще фото 2022 року Херсонської області

Джарилгацький маяк — найкраще фото 2022 року Херсонської області
. Херсонщина. Скадовський район, Джарилгацький маяк. Це фото увійшло в трійку переможців фотоконкурсу "Вікі любить пам'ятки" 2022 року. Автор Сергій Зисько. Фото: Вікі любить пам'ятки / Wiki Loves Monuments Ukraine

Фотографія Сергія Зиська із зображенням Джарилгацького маяка, який розташований на Херсонщині увійшло в першу трійку призерів конкурсу "Вікі любить пам'ятки".

Про це повідомляється на сайті фотоконкурсу.

Джарилгацький маяк розташований у Скадовському районі, який нині перебуває в тимчасовій окупації російських військ. Автор світлини Сергій зробив її на світанку 19 серпня 2020 року.

За оцінками журі робота Зиська гарна композиційно: вранішнє освітлення дає чудову гру кольорів та тіней. Фотографія з зображенням Джарилгацького маяка у цій номінації перемогла вперше. Інші маяки Херсонщини вже ставали переможцями конкурсі, йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • Джарилгацький маяк є одним із найважливіших маяків Чорного моря. Він розташований в східній частині острова Джарилгач на Херсонщині. Маяк побудували у 1902 році. Його загальна висота 24,4 метра, з видимістю світла до 14,8 милі. Металевий каркас та технічне оснащення маяка виготовлено в Парижі.
  • У 2021 році в фотоконкурсі найкращих світлин пам’яток природи "Вікі любить Землю" обрали світлину Балки Байдихи на території Станіславського заказника. Автор світлини – Сергій Гамзін.

Читайте також

У конкурсі "Вікі любить пам'ятки" обрали найкраще фото Львівщини

Україна не братиме участь у конкурсі "Вікі любить пам’ятки" через допуск світлин із Росії

Пожежі у плавнях та обстріли Понятівки. 376 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Telegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок