Ще двом так званим "директорам" шкіл Херсона оголосили підозру — прокуратура

Ще двом так званим "директорам" шкіл Херсона оголосили підозру — прокуратура

Ще двом так званим "директорам" шкіл Херсона оголосили підозру — прокуратура
. Фото: Херсонська обласна прокуратура/Facebook

Херсонська окружна прокуратура заочно повідомила про підозру у колабораціонізмі двом жителям Херсона. Вони очолили захоплені окупаційною владою школу № 36 та гімназію № 6. Про це у Telegram повідомила Херсонська облпрокуратура.

За даними слідства, директорка однієї з херсонських шкіл та місцевий безробітний обійняли посади директорів захопленої російськими окупантами школи № 36 та гімназії № 6.

Вони організовували освітній процес за російськими стандартами та підручниками. Схиляли вчителів до співпраці з окупантами.

Підозрюваним загрожує від 10 до 12 років позбавлення волі та конфіскація майна.

Що відомо

  • Служба безпеки України оголосила підозру у колабораційній діяльності та пособництві РФ херсонцю, який під час окупації міста добровільно обійняв посаду директора школи №52.
  • Прокуратура Херсонської області заочно повідомила про підозру двом херсонцям, які "очолили" школи від окупаційної влади. Один з них "очолив" у Херсоні гімназію № 6, інший — школу № 27.
  • На Херсонщині судитимуть за колабораційну діяльність так звану "начальницю відділу освіти, спорту, культури та молоді ВЦА Каховки".
  • Правоохоронці Херсонщини завершили досудове розслідування і передали до суду справу директора одного з ліцеїв Новокаховської міської ради, якого підозрюють в колабораційній діяльності.

Читайте також

На початок