Товариство "Червоного хреста" надає допомогу херсонцям

Товариство "Червоного хреста" надає допомогу херсонцям

Товариство "Червоного хреста" надає допомогу херсонцям
. Херсон. Товариство "Червоного Хреста" допомагає херсонцям, 21 листопада 2022 р. Фото: Суспільне Херсон

Херсонець Іван Коваленко збирає інформацію про потреби для маломобільних верств населення у своєму будинку, потім йде за допомогою до Червоного Хреста. Чоловік розповідає там завжди допомагали усім нужденним. Під час окупації роботі заважала так звана "влада". А зараз допомогу знову відновили.

Без допомоги в Херсоні — без світла, води і тепла не вижити – говорить херсонка Олена. Жінка дуже вдячна Червоному хресту за те, що він створив умови, щоб херсонці заряджали.

Заступниця голови херсонської обласної організації "Товариства червоного хреста" Лариса Марченко говорить, що зараз у Херсоні працює кілька пунктів видачі гуманітарної допомоги від організації – на площі Свободи, у дніпровському відділенні по вулиці Кулика та у корабельному, що розташоване у другій поліклініці лікарні Тропіних.

"Вже три дні ми розвозимо хліб по лікарнях, допомагаємо з водою. Передали лікарні Лучанського потужний генератор, для того, щоб вони змогли запустити свою свердловину і забезпечити водою лікарню. Також розвозимо гуманітарну допомогу для людей, які маломобільні, прикуті до ліжок і не можуть прийти самі", — каже Лариса Марченко.

Волонтери Червоного Хреста допомагають збирати списки людей для отримання грошової допомоги від ООН та Червоного Хреста. – говорить Лариса Марченко. Для цього співпрацюють з головами ОСББ та квартальними. Допомогу має отримати кожен член родини.

"Ми охопили вже більше тисячі людей. Але для Херсона це небагато. Особисто я знаю, що роздала ці форми на 10 ОСББ. Ще роздавали волонтери", — каже заступниця голови Червоного Хреста.

За її словами, працювати під час окупації було важко. Але щомісячно до області завозилася продуктова допомога на мільйон – півтора мільйона гривень. Скрутніше стало після проведення так званого референдуму – згадує жінка

"Міжнародні донори не могли юридично оформити допомогу. Тоді голова Дніпровського відділення Наталя Шатілова оголосила збір коштів. Зібрати вдалося 300 тисяч гривень. На ці гроші закупили продукти. Зараз обсяги цієї допомоги знову збільшилися і потреби херсонців задовольнити стало легше", — розказує Лариса Марченко.

До Червоного Хреста також звернулися мешканці з вулиці Карбишева, там де електроплити. Вони попросили допомоги з пічками буржуйками. На днях планується вивіз гуманітарної допомоги в гуртожиток по Комкова.

Обласна організація Червоного хреста зараз працює коштами, які надходять від національного та міжнародного Червоного Хреста.

Читайте також

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок