Жителі Херсонщини отримають виплати від Червоного Хреста

Жителі Херсонщини отримають виплати від Червоного Хреста

Жителі Херсонщини отримають виплати від Червоного Хреста
. Фото: Суспільне Рівне

Жителі Херсонщини отримають одноразову виплату у розмірі 1200 гривень від Комітету Червоного Хреста в Україні.

Про це в ефірі загальнонаціонального марафону розповів представник Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Олександр Власенко.

За його словами навесні був підписаний меморандум з Міністерством соціальної політики України щодо виплати тим людям, які проживали в охоплених конфліктом регіонах України і які постраждали, немає значення чи залишалися вони в тих регіонах, чи були евакуйовані в більш безпечні місця. Ці люди отримували тричі допомогу в розмірі 2500 грн.

"Подаватися на допомогу ніяк не потрібно. Ці дані ми отримуємо від Мінсоцполітики, і користуючись ними, будемо нараховувати людям кошти. Поки що йдеться про разову допомогу", — сказав представник МКЧХ в Україні.

Отримати виплати можна через банк або Укрпошту. Перед цим людина отримає смс-повідомлення на телефон від Червоного Хреста. В повідомленні буде вказано алгоритм отримання грошей.

"Допомога розрахована на всіх та немає обмеження за віком. На кожну людину 1200 грн. Це не єдиний проєкт, який здійснюється на Херсонщині. На півночі області буде здійснюватися інший проєкт. Зокрема про виділення коштів людям, які втратили житло, або житло зазнало середніх чи сильних ушкоджень. Такі люди отримають грант у розмірі 25 тисяч гривень", — говорить Олександр Власенко.

Що відомо

  • 20 листопада у Херсоні відкрився перший магазин мережі українських супермаркетів.
  • 19 листопада до Херсона прибув перший з початку повномасштабного вторгнення потяг з Києва.
  • Міністерство охорони здоров'я у рамках закупівель придбало для Херсона вісім сучасних машин "швидкої допомоги" класу В. Їх вже направили у регіон.
  • До Херсона Укрпошта доставила понад 2 000 посилок. Це ті відправлення, які не отримали адресати через повномасштабне вторгнення та окупацію міста. Посилки доставив спеціальний поштовий вагон у складі потягу Київ-Херсон.

Читайте також

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок