Для Херсона закупили вісім сучасних машин "швидкої допомоги" — МОЗ

Для Херсона закупили вісім сучасних машин "швидкої допомоги" — МОЗ

Для Херсона закупили вісім сучасних машин "швидкої допомоги" — МОЗ
. Машини "швидкої допомоги" для Херсона Фото: МОЗ України/Telegram

Міністерство охорони здоров'я у рамках закупівель придбало для Херсона вісім сучасних машин "швидкої допомоги" класу В. Їх вже направили у регіон, йдеться в телеграм-каналі МОЗ.

"Після деокупації наша херсонська "екстренка" не дорахувалася карет "швидкої", частина яких була вивезена або знищена ворогом. Проте на відміну від окупантів, для нас найголовніше — дбати про здоровʼя людей, тому першочергово ми подбали про те, щоб екстрена медична допомога могла швидко прибути до пацієнтів та врятувати їхні життя", — йдеться в повідомленні.

Також у МОЗ повідомили, що у Херсоні запрацювали шляхи пацієнта і здійснюється доставлення гуманітарної медичної допомоги.

Що відомо

  • Всесвітня організація охорони здоров'я в Україні доставила до Херсона шість генераторів, які забезпечать роботу лікарень в екстрених умовах. А також хірургічні набори та життєво необхідні медичні препарати.
  • У Херсон доставили 17 тонн борошна та понад 8 000 консервів, продуктових наборів, засобів особистої гігієни, одяг та питну воду з Волині. Також із Закарпаття направили до Херсонщини 55 генераторів
  • З 19 листопада у Херсоні почнуть працювати гуманітарні центри. Там можна безплатно отримати продукти, засоби гігієни та інше, повідомляє Херсонська ОВА.

Читайте також

269 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок