У Скадовську на Херсонщині молодь зводить громадський центр для містян

У Скадовську на Херсонщині молодь зводить громадський центр для містян

У Скадовську на Херсонщині молодь зводить громадський центр для містян
. Суспільне: Херсон

У Скадовську громадська організація "Молоді та ініціативні" працює над створенням некомерційного проєкту молодіжного центру. Планується, що це буде і молодіжний, і громадський центр одночасно.

Молодь тут зможе реалізувати різні соціальні послуги для громади, говорить керівник проєктів "Молоді та ініціативні" Артем Костюченко. Чоловік додає, що приміщення під проєкт отримали від приватного підприємця:

"Декілька років поневірянь, якщо є таке слово доречним, - ми не знайшли комунальної власності за 1 чи за 2 гривні. Підприємець пішов нам на зустріч, тому що у нього це приміщення використовувалось як склад в центрі міста. А ми вирішили його облагородити. Ми почали тут працювати, почали копати, прокладати каналізацію, і потім, вже на етапі суттєвої роботи, ми знайшли міжнародну фінансову допомогу від USAID".

У Скадовську на Херсонщині молодь зводить громаський центр для міста
Суспільне: Херсон

Облаштовують центр люди різних професій, але об'єднані вони однією метою, веде далі Артем Костюченко.

Олександр Демиденко тут працює чотири тижні без вихідних, каже, що ця справа йому у задоволення. Колись він працював будівельником, тепер колишній досвід знадобився:

"У мене така об'ємна роль - я архітектор й інженер-будівельник, дизайнер. Це все моя функція. І участь у цьому проєкті. Нам оплатили усі будівельні матеріали і дали обладнання, але всю роботу з будівництва ми повинні зробити самі".

У Скадовську на Херсонщині молодь зводить громаський центр для міста
Суспільне: Херсон

Андрій Павлюк після служби в армії 2014 року доєднався до громадської організаці. Говорить, що хоче бачити своє місто кращим, а ще розповідає, для кого центр відкриє свої двері:

"Для всіх охочих, хто хоче прийти, хто хоче навчитися і навчити когось. Це вільний простір, це не просто молодіжний центр - це громадський простір. Хто хоче, той приходить. Щось вміє, щось не вміє – навчимо".

Артем Костюченко говорить, що у центрі буде сучасна оргтехніка та фотозона, а ще розповідає, на коли заплановане відкриття:

"Зараз в це слабо віриться, але я думаю, що вже десь за місяць ми зможемо запросити сюди перших відвідувачів. Чорнова робота у приміщенні була зроблена, зараз переходимо до обробки. Наш архітектор-дизайнер працює над цим, ми ж допомагаємо носити відра. Термін – приблизно кінець травня".

Еріка Авдєєва, Олександр Шепель.

На початок