Військові РФ вивезли з Херсона до Криму комунальний транспорт — Генштаб

Військові РФ вивезли з Херсона до Криму комунальний транспорт — Генштаб

Військові РФ вивезли з Херсона до Криму комунальний транспорт — Генштаб
. Російські військовослужбовці блокують прикордонну частину у Балаклаві (Крим), в суботу, 1 березня 2014 р. Фото Олексія Сувірова/УНІАН

Російські військові вивезли до тимчасово окупованого Криму транспортні засоби, що знаходились у комунальній власності Херсона, повідомляє у вечірньому зведенні Генштаб ЗСУ.

Також у повідомленні від Генштабу підтвердили інформацію щодо вивезення з міста медичних препаратів з більшості аптек.

"Під приводом проведення підготовки до оборони Нової Каховки російські військові проводять примусову "евакуацію" місцевих жителів, які проживають на узбережжі Дніпра", — йдеться у дописі.

Що відомо

  • У місті Берислав Херсонської області російські військові масово переодягаються у цивільний одяг та заселяються у приватні оселі.
  • Військові РФ виселяють жителів одного із сіл Херсонщини, яке розташоване неподалік обласного центру. Їм дали дві доби на "евакуацію".
  • З підприємства "Херсонміськводоканал" російські військові забрали все обладнання, знищили документацію, викрали вантажний транспорт, розповіла Суспільному начальниця Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова.
  • У населених пунктах на правобережжі Херсонщини російські війська грабують медичні заклади та вивезли цінне обладнання для діагностики.

Читайте також

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок