2,5 тисячі жителів деокупованих населених пунктів Херсонщини отримали фінансову допомогу

2,5 тисячі жителів деокупованих населених пунктів Херсонщини отримали фінансову допомогу

2,5 тисячі жителів деокупованих населених пунктів Херсонщини отримали фінансову допомогу
. Фото: GeriArt / Pixabay

2,5 тисячі жителів з 38 звільнених населених пунктів Херсонщини отримали фінансову допомогу у сумі 1200 гривень від Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Також Мінреінтеграції повідомило, що вже тиждень, як почалися виплачувати по 2200 гривень від Міжнародної організації з міграції. Ці кошти вже отримали майже 1500 мешканців зі звільненої Херсонщини і Донеччини на загальну суму більш як 3,2 мільйона гривень.

"Фінансова допомога постраждалому від окупації населенню має стати регулярною і безперебійною. Тож ми продовжуємо співпрацю в цьому напрямку з міжнародними донорами", – йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • В селищі Велика Олександрівка Бериславського району відновило роботу стаціонарне відділення Укрпошти. До середини листопада Укрпошта планує відкрити стаціонарні відділення ще у п'яти звільнених населених пунктах Херсонщини.
  • На деокупованих територіях Херсонщини відновляють свою роботу відділення Нової Пошти.
  • Укрпошта доставлятиме пенсії жителям 45 деокупованих населених пунктів Бериславського району Херсонської області.
  • Жителі деокупованих сіл Бериславського району отримують грошову допомогу від товариства Червоного Хреста. Першими виплату отримали жителі Кочубеївської територіальної громади.
  • 75 херсонських родин з немовлятами, дітьми з інвалідністю та багатодітних родин у вересні отримали допомогу від доброчинців в рамках гуманітарної програми "Рятуємо Разом. Херсон".

Читайте також

  • 242 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок