Окупаційна влада планує завезти на Херсонщину російські книжки та підручники

Окупаційна влада планує завезти на Херсонщину російські книжки та підручники

Окупаційна влада планує завезти на Херсонщину російські книжки та підручники
. Фото: Pexels

Для організації навчання за російськими програмами окупаційна влада планує завезти на Херсонщину російські книжки та підручники.

Про це повідомляється у Телеграм-каналі Херсонської обласної військової адміністрації.

Через дефіцит освітянських кадрів та самих учнів, окупаційна влада тисне не лише на вчителів, а й на батьків.

"Є інформація, що в деяких тимчасово окупованих населених пунктах, місцеві колаборанти з озброєними військовими РФ ходять по домівках, де є діти, і вимагають відправляти їх до школи", - йдеться у повідомленні.

Що відомо:

  • Окупаційна влада на Херсонщині примушує освітян з першого вересня почати працювати за російськими програмами. Голова російського освітнього надзору Анзор Музаєв заявляє про те, що найближчим часом школи Херсона отримають акредитацію і будуть видавати випускникам атестати російського зразка.
  • На Херсонщині окупаційна влада примушує освітян працювати за російськими стандартами. За місяць до початку нового навчального року тиск посилився — ходять по домівках, вишукують вчителів, погрожують та змушують до співпраці.
  • Окупаційна влада разом з військовими РФ погрожують штрафами та конфіскацією майна батькам, які не приведуть дітей до навчальних закладів. А тим, хто привів дітей на так зване "навчання" пропонують 4 тисячі рублів за кожного школяра.

Читайте також:

  • 181 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок