Окупаційна влада Херсонщини не знаходить достатньо бажаючих вчитися в "нових" освітніх закладах

Окупаційна влада Херсонщини не знаходить достатньо бажаючих вчитися в "нових" освітніх закладах

Окупаційна влада Херсонщини не знаходить достатньо бажаючих вчитися в "нових" освітніх закладах
. Ілюстративне фото: Sinenkiy/Depositphotos

У Херсонській області триває залякування батьків, які відмовляються віддавати дітей у захоплені школи та дитячі садки. Про це повідомляє Херсонська обласна військова адміністрація.

"Окупанти погрожують штрафами та конфіскацією майна, а тим, хто привів дітей на так зване "навчання" пропонують 4 тисячі рублів за кожного школяра. Проте охочих дуже мало", - йдеться у дописі ОВА.

У Новій Каховці на "відкриття" так званого нового дитячого садка привели одну дитину. Про це пише Центр національного спротиву.

"Місцеві продовжують чинити спротив спробам росіян запровадити навчання за російською системою освіти. Так, у тимчасово окупованій Новій Каховці Херсонської області на "відкриття" росіянами дитячого садка привели лише одну дитину – сина колаборантки, яка там працює", - йдеться у дописі Центра спротиву.

Що відомо:

  • Окупаційна влада на Херсонщині примушує освітян з першого вересня почати працювати за російськими програмами. Голова російського освітнього надзору Анзор Музаєв заявляє про те, що найближчим часом школи Херсона отримають акредитацію і будуть видавати випускникам атестати російського зразка.
  • На Херсонщині окупаційна влада примушує освітян працювати за російськими стандартами. За місяць до початку нового навчального року тиск посилився — ходять по домівках, вишукують вчителів, погрожують та змушують до співпраці.
  • У Новій Каховці Херсонської області представники так званої "влади" викрали директорок ліцеїв №3 і №2 Новокаховської міської ради Ірину Дубас та Оксану Якубову.

Читайте також:

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок