На Херсонщині так званий "заступник керівника районного ВЦА" підозрюється у колабораціонізму

На Херсонщині так званий "заступник керівника районного ВЦА" підозрюється у колабораціонізму

На Херсонщині так званий "заступник керівника районного ВЦА" підозрюється у колабораціонізму
. Фото: Суспільне Херсон

Прокурори Київської міської прокуратури повідомили мешканцю Херсонської області про підозру у колабораційній діяльності. Підозрюваний після окупації військовими РФ лівобережної Херсонщини добровільно погодився на пропозицію обійняти посаду так званого "заступника керівника військово-цивільної адміністрації" одного з районів області.

Під час роботи у незаконно створеному органі окупаційної влади, підозрюваний тисне на голів місцевих селищних рад з метою схилити до співпраці з військовими РФ. Також допомагає вивозити сільгосппродукцію місцевих фермерів на тимчасово окуповану територію АР Крим.

"Крім того, колаборант безпосередньо відбирав у громадян їхнє майно, а саме два магазини загальнонаціональної торговельної мережі та декілька автозаправних станцій", - йдеться у повідомленні Київської міської прокуратури.

Підозрюваному загрожує від п’яти до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Що відомо:

  • Служба безпеки України зібрала докази на трьох "керівників", яких призначила РФ в тимчасово окупованій Херсонщині. Йдеться про "директора" Херсонського міськводоканалу, "в.о. головного лікаря" Білозерської лікарні та фейкового "правоохоронця" з Нової Каховки.
  • Заступниці головного лікаря Комунального некомерційного підприємства "Білозерський центр первинної медико-санітарної допомоги" селищної ради, прокуратура заочно повідомила про підозру у державній зраді.
  • Управління Служби безпеки України в Херсонській області повідомило про підозру у державній зраді директору Херсонського міськводоканалу Віктору Скоблікову.

Читайте також:

  • Так званий "голова ВЦА Херсонської області" перебуває у важкому стані після отруєння — перший заступник міністра ВСУ.
  • 167 день війни: хроніка подій в Херсонській області.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок