У Херсоні окупаційна влада провела напівтаємний форум "Ми разом з Росією"

У Херсоні окупаційна влада провела напівтаємний форум "Ми разом з Росією"

У Херсоні окупаційна влада провела напівтаємний форум "Ми разом з Росією"
. Фото: Так звана "Херсонська ВГА"

Окупаційна влада продовжує готуватися до проведення референдуму у Херсоні, тому 30 липня провела форум – "Ми разом з Росією" – розказав Суспільному перший заступник голови Херсонської обласної ради – Юрій Соболевський.

Так звана "влада" спеціально створює масовку, щоб зробити картинку для пропагандистських ЗМІ, ніби на Херсонщині підтримують інтеграцію до Росії.

"Все це стовідсотково маніпуляція, тому що всі ці заходи, які вони проводять, вони не є масовими. Масовку вони завозять завчасно під списки. Жодного відношення до реального настрою херсонців ці заходи не мають ніякого відношення", - говорить Юрій Соболевський.

За словами політолога Володимира Молчанова, те що захід провели напівтаємно і не анонсували означає, що декларовану суть форуму громадських організацій не дотримали. На його думку, це був не форум громадських організацій, а погоджений заздалегідь з проросійськими групами збір.

"Під виглядом громадських організацій збиралися скоріше функціональні керівники установ та чиновники, які перейшли на бік ворога", - розповів Володимир Молчанов.

Володимир говорить, що на заході окупаційна влада провела координаційну роботу - місцеві колаборанти отримали такі звані "інструкції", як їм діяти далі.

Якщо після вивчення публічних матеріалів форуму виявиться, що там є пропаганда "руського міру" і зафіксовано вибір херсонців – "що вони хочуть бути назавжди з Росією", то всі його учасники автоматично стають злочинцями по колабораційній статті – говорить Володимир Молчанов.

Читайте також

  • Окупаційна влада Херсонщини захопила національний технічний університет та оголосила про початок вступної кампанії

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок