Окупаційна влада Херсонщини захопила об'єкти обленерго та представила "нового керівника"

Окупаційна влада Херсонщини захопила об'єкти обленерго та представила "нового керівника"

Окупаційна влада Херсонщини захопила об'єкти обленерго та представила "нового керівника"
. Фото: Херсонобленерго/Facebook

27 червня так звана "військово-цивільна адміністрація" захопила окремі об’єкти, які належать Акціонерному товариству "Херсонобленерго" та забезпечували постачання і розподіл електричної енергії споживачам області.

Про це йдеться на сайті Херсонобленерго.

Під час захоплення підприємства військові РФ представили так званого нового "керівника підприємства" Жахановича Ю.Є., який не має жодного відношення до виконавчих органів АТ "Херсонобленерго". Єдиним законним керівником Товариства є Голова Правління Сафронов І.М. - повідомляє обленерго.

Також у повідомленні сказано, що окупаційна влада чинить тиск на працівників підприємства, примушуючи підписати заяви на співпрацю.

"Постачання електричної енергії на територію Херсонської області здійснюється з підконтрольної території України, виключно українськими постачальниками. Оплата за поставлену продукцію проводиться тільки в національній валюті України. Всі інші можливі розрахунки - це шахрайство", - йдеться у публікації.

Керівництво "Херсонобленерго" звернулось до правоохоронців та написало заяву про надання правової оцінки дій так званої "влади". А також для притягнення до кримінальної відподальності, причетних до захоплення підприємства людей.

Що відомо:

  • 28 червня Кабінет Міністрів України погодив звільнення голови Херсонської ОВА Геннадія Лагути.
  • Військові РФ викрали Херсонського міського голову Ігоря Колихаєва.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок