Колектив ХДУ звернувся до освітян світу, не мовчати про терор в Україні

Колектив ХДУ звернувся до освітян світу, не мовчати про терор в Україні

Колектив ХДУ звернувся до освітян світу, не мовчати про терор в Україні
. Фото: Херсонський державний університет/Facebook

Колектив Херсонського державного університету звернувся до освітян України та світу допомогти привернути увагу до терору проти мирних громадян в Україні. Про це на сторінці у Facebook написав ректор ХДУ Олександр Співаковський.

"Ми звертаємось до всієї освітянської спільноти не тільки України, а й світу з проханням розповсюдити інформацію про зникнення нашого колеги Максима Вінника!", - йдеться в повідомленні.

За наказом нової "керівниці" університету, російські військові вивезли в невідомому напрямку проректора ХДУ Максима Вінника. Цю інформацію підтвердив Суспільному ректор університету Олександр Співаковський.

"Максим Вінник всі ці страшні дні окупації організовував та підтримував життєдіяльність Херсонського державного університету, займався науково-педагогічною роботою, цілодобово знаходячись на робочому місці", - повідомив ректор.

Наразі місцезнаходження Максима Вінника невідоме.

Що відомо:

  • 14 червня військові РФ захопили будівлю Херсонського державного університету та призначили своїх "керівників".
  • Херосонський державний університет разом з відокремленими структурними підрозділами — Бериславським фаховим педагогічним коледжем ім. Беньковського та Генічеським фаховим коледжем відновив свою роботу на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Читайте також:

  • У Чаплинці військові РФ не можуть знайти достатньої кількості "народних міліціонерів" - Центр національного спротиву.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок