Херсонські вчителі відмовились співпрацювати з окупаційною владою

Херсонські вчителі відмовились співпрацювати з окупаційною владою

Херсонські вчителі відмовились співпрацювати з окупаційною владою
. Фото: УНІАН

Херсонські вчителі відмовились співпрацювати з колаборантами та окупаційною владою. Вони пішли з зустрічі з так званою "військово-цивільною адміністрацією області".

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на анонімне джерело.

Педагоги пішли із зустрічі з так званою "військово-цивільною адміністрацією" області.

"Тетяна Кузьміч розносила по школах "запрошення" під розпис, вона ходила з озброєними російськими військовими. Якщо не було в школі директора, то вони їх залишали вахтеру, щоб той розписався. На цю так звану зустріч прийшли сьогодні трохи більше 20 представників шкіл, загалом у нас 61 заклад міський. Не всі, навіть, хто прийшов - директор", - йдеться у повідомленні.

За повідомленням Укрінформу, на засідання головував Володимир Сальдо, поряд з ним сидів Сергій Черевко, якого представили як заступника Сальдо, був присутній також колаборант Кирило Стремоусов.

Працівникам освіти пропонували співпрацювати з окупаційною владою. Колаборантка Тетяна Кузьміч сказала, що херсонські школи мають працювати за російськими програмами, переходити на російську мову навчання і що шукають людину, яка буде займатися освітою на Херсонщині.

"Представники херсонських шкіл сказали, які прийшли дізнатися, що відбувається, запитали, чи не означає, що вони підтримують окупаційну владу. За словами джерела, люди спитали, чи можуть залишити зібрання, якщо не згодні з почутим. Коли їм сказали, що можуть, люди встали і майже всі вийшли", - йдеться у повідомленні.

Читайте також

  • Як діяти керівникам освітніх закладів Херсона, коли їх змушують переходити на російську програму - роз'яснило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України
  • Херсонські діти зможуть безплатно навчатися в приватних закладах України

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок