У Херсоні інтернет перехоплений ФСБ Росії - Anonymous

У Херсоні інтернет перехоплений ФСБ Росії - Anonymous

У Херсоні інтернет перехоплений ФСБ Росії - Anonymous
. Фото: cottonbro/Pexels

Угруповання Anonymous у Твіттері написали, що в Херсоні та Запоріжжі інтернет перехоплений ФСБ Росії.

У Херсоні та Запоріжжі інтернет перехоплений ФСБ Росії - Anonymous
Скрін Anonymous/Твіттер

На підтвердження цьому Anonymous ретвітнуло допис NetBlocks, в якому йдеться, що після діагностики трафіку встановлено, що український інтернет-провайдер Skynet (Херсонтелеком) тепер маршрутизується через російські Miranda і Rostelecom, а не через українську телекомунікаційну інфраструктуру.

Що відомо:

  • В Херсонській області увечері 30 квітня зник мобільний зв'язок і інтернет усіх операторів. Про те, що це не аварія Суспільному повідомив один із провідних спеціалістів мобільного оператора Vodafone у Херсоні.
  • На ранок 1 травня в Херсонській області так і не з'явився мобільний зв'язок та інтернет. В деяких районах люди можуть користуватися Київстаром, Херсон повністю заблокований.
  • У Держспецзв'язку повідомили, що причинами відсутності зв’язку у Херсонській і частково Запорізькій областях стали обриви волоконно-оптичних магістральних ліній та відключення від електропостачання обладнання операторів у цих регіонах.
  • Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що роботи по відновленню зв'язку в Херсонській області вже ведуться:
  • У Херсоні на вечір 1 травня з'явився домашній інтернет одного із провайдерів. Мобільного зв'язку та інтернету поки немає, повідомили місцеві жителі.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок